Samsung LE46M51B

BartekB

New member
Witam wszystkich,
Przymierzam się do zakupu telewizora. Wstępnie miała to być plazma 50' ale okazało się, że mam tylko 120cm miejsca na TV. W związku z tym wpadł mi w oko powyższy Samsung.
Czy możecie mi potwierdzić jego jakość lub polecić coś innego alternatywnego? Zależy mi na wielkości panela - nie musi być LCD - może być plazma ale musi przylegać do ściany tak więc tylna projekcja odpada.
Od razu piszę, że 42" to wg. mnie za mało - chyba że okaże się, że ten Samsung jest marny. Mój budżet to ok 13-14k pln.

Pozdrawiam
BartekB
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to duzych mozliwosci nie masz
Sprawdź dobrze jak gra w Palu . Jaki masz sygnał ?
Jeśli szaleć to może Sharp 45 GD1 - budzet przekroczysz - ale to zakup na długie, długie lata.
Jakość czerni , głębia obrazu , kolorystyka - sprawia ,że ten LCD jest określany mianem Hi End.
Wymaga dobrego sygnału. Wówczas gra rewelacyjnie.
pozdrawiam
 

BartekB

New member
Witam ponownie wszystkich.
GD1 :) ładna zabawka ale jak na razie 'ciut' za droga.

Sygnał? Jak na razie nie mam żadnego. Planuję mieć jakąć Cyfrę (RGB) i/lub kabel ale jeszcze nie wiem jaki będzie dostępny na miejscu instalacji.
Oczywiście to jest sygnał dla rodzinki.

Dla mnie będzie to miało grać z DVD po HDMI (będę dokupować odtwarzacz do tego TV z dobrymi wyjściami i jakością sygnału) oraz ewentualnie z PC.

Nie chciałem LCD ze względu na czerń, ale niestety 50' plazma jest za szeroka :( i się nie mieści. Jak zobaczyłem w sklepie 46' Samsunga i go zmierzyłem to sobie o nim pomyślałem (grał obok plazmy 60') i wstępnie obraz nie różnił się bardzo (co prawda sygnał był HD) oraz jak to w sklepie otoczenie było raczej jasne.

Pozdrawiam
 
Do góry