Samsung LE46A656 czarny ekran, brak reakcji :-(

Artur G

New member
Witam, potrzebuję pomocy, szperając dzisiaj w menu serwisowym w ''Option Table (Service)" przestawiłem jeden parametr w "Model Option" z Amber na Amber 2 i wyłączyłęm TV. Początkowo po włączeniu przez chwilę był śnieżący kolorowy obraz ale w tej chwili jest już tylko czarny ekran. TV nie reaguje. Po wyłączeniu pilotem świeci się czerwona dioda a po włączeniu nie świeci się i jak już wspomniałem czarny ekran. Jeśli ktoś jest w stanie pomóc to bardzo proszę :)
 

cureman

Active member
Bez reklam
Takie są efekty zabaw w menu serwisowym ,wiem po sobie... aha i masz już po gwarancji telewizora.Teraz tylko serwis i rachunek.
 

Artur G

New member
Tv w dalszym ciągu nie reaguje, czarny ekran. Przy wyłączonym dioda świeci na czerwono a po włączeniu gaśnie ale czarny ekran. Dowiedziałem się, że może mi pomóc mikl1984 z avforums. Ma ktoś z Was może maila do niego? Będę bardzo wdzięczny. Zalogowałem się na tym forum (avforums), opisałem problem ale żadnych konkretów na razie. A maila nie da się wysłać do tego użytkownika, wyskakuje jakiś problem.
 

sernik

New member
Menu serwisowe i kicha z obrazu :(

A może jednak ktoś jest w stanie pomóc i obędzie się bez serwisu?

Witam wszystkich! mam ten sam problem przez przypadek zresetowalem menu serwisowe, i po wyjsciu mam juz tylko kszaki rozowo zielone a po 5 sekundach obraz zmienia sie na czarny, glupie pytania ale zna ktos sposob, na jakies magiczne przywrocenie do swiata zywych tv ?:) a jezeli nie to moze ktos mial ten problem i napisze jak podszedl to tematu serwis! pozdr
 

RHJG

New member
Bez reklam
menu serwisowe

Witam wszystkich! mam ten sam problem przez przypadek zresetowalem menu serwisowe, i po wyjsciu mam juz tylko kszaki rozowo zielone a po 5 sekundach obraz zmienia sie na czarny, glupie pytania ale zna ktos sposob, na jakies magiczne przywrocenie do swiata zywych tv ?:) a jezeli nie to moze ktos mial ten problem i napisze jak podszedl to tematu serwis! pozdr



Witam,ten facet Mikl 1984,to spec,guru od np.menu serwisowego.Jak po grzebaniu cos padnie to On jest ostatnia deska ratunku!!!pozdr.

Číôîđěŕöč˙ îá ó÷ŕńňíčęĺ: Mikl1984 - Ęîíôĺđĺíöč˙ iXBT.com

Napisz mu dokladnie co i jak (jaki TV-itd),Jak nie da rady pomoc to serwis tylko nie przyznawaj sie,ze wchodziles do menu.pozdr.
 

Artur G

New member
Witam wszystkich ponownie. Telewizor naprawiony na gwarancji na szczęście. Serwis nie zorientował się, że grzebałem w service menu. Szczęście w nieszczęściu :-o. Już przestaję grzebać w menu. Pzdr.
 
Do góry