Samsung LE40C650 vs Lg 42ld650

chemicznyleo

New member
Witam.

Proszę o pomoc w wyborze.

Mam dylemat miedzy Samsungiem LE40C650 a Lg 42ld650.
Może jakieś inne pomysły - warunek 40-42, FULL HD,100Hz, USB.

DZIĘKI
 

maxoff

New member
Raczej skłonił bym się ku Samsungowi. Akurat ten model C650 jest dosyć udany i większość go sobie chwali (czytając po różnych forach), a na LG dużo osób narzeka na płynność ruchu i wolną matrycę. Ale powiem ci tak "CO POLAK TO INNY GUST" także najlepiej oblukać w sklepie obydwa modele które sobie upatrzyłeś i wybrać ten na którym obraz bedzie ci pasował. W innym przypadku bedziesz miał odpowiedzi w stylu najlepsze LG, a później Samsung i tak na zmianę (każdy bedzie usilnie nakłaniał cię na model lub firmę którą sam posiada) - w moim przypadku jest to akurat odwrotnie ....
 

chemicznyleo

New member
Dzięki za odpowiedź. Tak co do obrazu itp. to wiadomo każdy ma swój gust i to kwestia decyzji.
Najbardziej interesuje mnie kwestia awaryjności i czysto technicznych + i - bo tego tak od razu nie stwierdzę a ktoś kto siedzi w temacie to może już coś powiedzieć. Sam miałem kontakt z 2 innymi modelami LG na których pokazały się poziome czarne paski :/ i to mnie tak trochu zniechęca. Pozdrawiam.
 

squibosh

New member
Jedno jest pewne. Jesli wybierzesz Samsunga, to bedziesz z tego modelu zadowolony. Co do awaryjnosci: wszystko jest mozliwe zarowno w przypadku LG jak i Samsunga.
 

Rudeford

New member
Mogę się mylić, bo Pan z MM mógł coś nie tak włączyć, ale na wszystkich trybach w Tosi XV733 nie było widać różnicy w płynności ruchu. Natomiast LG 750/650 czy Sam C650 na wspomagaczach znacznie poprawiły płynność w ruchu(testowałem na mapce z gry Red Dead R). Co ciekawe nawet Samsung za około 20000 serii chyba C9000 nie poradził sobie do końca z tym materiałem i co jakiś czas przycinał i potrajał celownik w samej grze. Parząc na resztę, czyli kontrast, kolory(nie lubię kalibrowanych szarych jak za oknem) i ogólny „wow” Samsung wypadł najlepiej w swoim przedziale cenowym pod względem gier, czyli materiału HD.
P.S. Tak wiem w grach 100HZ i inne nie mają zastosowania, cały ten imput lag:banned:
 
Ostatnia edycja:

RiedelS

New member
Podpinam się do tematu. Ja stoję przed wyborem Smsunga LE40C650 (z matrycą SQ04-chyba ta jest najnowasza) lub Lg 42ld750. Jest dylemat bo 40 to troche mało 42 akurat a 46 (Samsung) no cóż boję się ze kolumbryna bedzie.
 

radioel

New member
Słuchajcie a jeśli poszli byśmy o krok dalej to mamy model C750 oferujący 200Hz oraz obraz 3D. Teraz pytanie czy w porównaniu 650 -tek różnica w obrazie będzie :
1. o wiele lepsza?
2. lepsza?
3. taka sama?
:confused: :confused: :confused:
chodzi mi o zastosowaną matrycę i obraz SD. Cena jest niewiele większa ...
 
Do góry