Samsung le40c650 sam się wyłącza i włącza

mateo102

New member
Sam się wyłącza i włącza.

Nie jest to wina pilota, wyjąłem baterie i jest to samo.

Co robić? Aktualizacja oprogramowania jest możliwa? albo jakiś reset? Mógłby ktoś dać jakąś propozycje?

TV na gwarancji kupiony w media.
 

tdx

New member
Bez reklam
30 sec trzymaj exit na pilocie jak to nie pomoże to faktycznie możesz spróbować aktualizacji softu ze strony producenta jeśli dalej nie pomoże to wołaj serwis
 

tdx

New member
Bez reklam
nie to aktualizacja oprogramowania dostarczanego przez producenta wiec nie stracisz gwarancji.
I odepnij wszystko od TV zostaw tylko sam zasilający
 

mateo102

New member
Tak, myślałem, a czy wszystkie kanały (kolejność) kasują się?

Odpiąłem z TV kabel od internetu i przestało się tak dziać. Więc znalazłem przyczynę tylko dlaczego tak się stało skoro cały czas było ok i nic nie było ruszane i nagle lipa.

Myślę zrobić upgrade, ale zapewne będzie to samo i wtedy co myślicie żeby robić? i czy spotkał się ktoś z takim problem żeby przez kabel od neta tak się działo?
 

tdx

New member
Bez reklam
kanały nie kasują się. Może wykrywa nowe oprogramowanie i tu coś się dzieje... zobacz czy problem będzie występował po upgrade
 

marekg123

New member
Miałem dzisiaj to samo.
Przy podłączonym necie TV się sam restartował co kilkanaście sekund.
Odpiąłem sieć i wyzerowałem Internet@TV - pomogło - nie resetuje się,
ale po podłączeniu routera nie działa Internet@TV
(nie chcą się wczytać widżety od nowa).
Czyżby serwery Samsunga padły ?
 

jonus

New member
Witam
Jestem tu nowy ale jeśli mogę pomóc (mateo102) to też i mój TV LCD 32 C650 dziś po godz. 18 spotkała ta sama przypadłość :niewiem:.
Co chwila samoczynne restarty.
Udało się temu zaradzić (przynajmniej do tej pory jest wszystko OK) poprzez odepnięcie wszystkich kabli i całkowite chwilowe wyłączenie z sieci. Później ponowne połączenie wszystkich kabli i podłączenie TV do sieci oraz wciśnięcie na pilocie jakiekolwiek funkcji np. INTERN@T TV lub wejście w MENU i przeskok przez kolejne ustawienia.

Mnie to pomogło nie wiem czy innym również :)
 

Gumich

New member
Mam dokładnie to samo co mateo102 w moim LE40C650. Z tym że pilot mi prawie nie działał.
Samo odpięcie netu pomogło narazie. Na pilota też.
Ja już kiedyś miałem jakiś problem z tv przez jakiegoś widgeta. Wtedy pomogło odpięcie neta i wywalenie aplikacji.
 

rataj

New member
Miałem to samo dzisiaj ,wypiołem kabel z routera i podłączyłem po paru minutach i wszystko wróciło do normy.ciekawe co się stało??jakaś ogólnopolska awaria?!coś samsung namieszał?
 

bpiq

New member
U mnie pomogło odpięcie na chwilkę kabla od netu. Po 5 minutach wpiąłem kabel w router i wszystko się uspokoiło.
 

tomik67

New member
Witajcie,to jest jakaś globalna awaria Samsunga,jest dużo podobnych wpisów na niemieckim forum. Wyciągnięcie wtyczki sieciowej,oraz prądowej z gniazdka na parę minut powinno pomóc.
 

Dymien

New member
Widzę że po 18 godzinie wszystkim tak się resetowało jak był podłączony do internetu. Wydaje mi się ze próbował zrobic aktualizacje która była nieudana przez firmę Samsung. Odłączenie kabla internetu pomogło ja zrobiłem tak i zostawiłem na całą noc rano wszystko działa jak powinno.
 

mateo102

New member
Tak samo postąpiłem i działa, ale ciekawe dlaczego tak się stało, przydałoby się oficjalne stanowisko Samsunga w tej sprawie.

Napędzili stracha, już szukałem papierów gwarancyjnych.
 
Do góry