SAMSUNG LE40A786 a Moduł MPEG4

bananoke

New member
Witam Was serdecznie,


mam przeogromny delemat, posiadam telewizor LE40A786 w stanradzie ma modul mpeg2 z tylu jest wejscie CI, zakupilem modul neotion wlozylem do srodka jednak telewizor go chyba wogole nie widzi i nie rozpoznal, antene mam pokojowa (tez nowo kupioną) jednak z nia jest wszystko ok bo zanioslem ja do sasiada i odbiera mu i cyfrowe i analogowe kanaly, u mnie odbiera przed i po wlozeniu karty wylacznie analogowe.


Proszę Was bardzo o rady, w Was cała nadzieja=/
 

bananoke

New member
Kombinowałem pare godzin, telewizor wyszukał z 8 kanałów cyfrowych i wszystko było by dobrze tylko nie ma obrazu dźwięk działał. Ciągle ten sam komunikat "Rozdzielczość HD nie jest obsługiwana" Telewizor jest FULL HD ale domyślam się że chodzi tu o to że telewizor ma standard mpeg2. Dlatego też włożyłem moduł mpeg4 neotion jednak żadnych zmian.

Może ktoś ma jakiś pomysł?
 

walery

New member
Moduł działa oczywiście ale pożal się Boże jak. Nie czyta EPG. Łapie część programów. Tuner WIWA HD50 śmiaga aż miło a koszt 100zł. No i w przyszłości ni obejrzysz kanałów HD przy pomocy tego modułu. Odsprzedam za pół ceny !!!!
Dodam, że test przeprowadzany na pokojowej antenie. Czasami wskakiwały wszystkie kanały. Tuner WIWA działa cały czas bez żadnych zaników sygnału.
 
Ostatnia edycja:
Do góry