Samsung LE40A656 VS Samsung PS 50A656

pabloxprt

New member
Zawęziłem obszar poszukiwań do 2 modeli. Te flagowe modele marki samsung mają wielu zwolenników.
Ja potrzebuję telewizora do Cyfry+ sd po zakupie tv do cyfry hd, dynamicznych gier typu Call of Duty, Pro Evolution soccer, podłączenia PC i oglądania divX + filmy hd oczywiście.

Pokój średnio nasłoneczniony.

Zwracam się z prośbą do posiadaczy modeli jakie za i przeciw .....:hmm:
 

pabloxprt

New member
Odległość zmienna. Najpierw jakieś 3 metry potem ok 5. Ale nie chcę jakiegoś tam 60 calowca. Chodzi mi o dobre barwy, czernie.
Może poczekać aż led potanieją aczkolwiek plazma nie odpada. Aha pobór prądu też ważny trzeba przecież ratować matkę ziemię. Sam nie wiem mam już mętlik w bani ......:confused::(:roll::hmm:
 

pabloxprt

New member
Może napiszę dokładniej o co biega otóż docelowo chciałbym zmontować sobie całe centrum multimedialne i teraz zostaje podzielenie urządzeń ze względu na funkcje.

HD telewizor-???? model ??????
divX + gry + filmy w hd- Xbox360. Jedynym problemem jest brak napisów
Sygnał TV - Dreambox 500s( tunerek na linuxie z sharingiem i vlc ale niestety sd)


Docelowo chciałbym mieć :
Zarąbisty tv bez smużenia na xboxie i oglądaniu piłki nożnej.
możliwość oglądania divx obojętnie z jakiego użądzenia(wolałbym nie używać xboxa do divx bo nie chce tracić czasu na wmontowywanie napisów w avi), możliwość oglądania filmów w HD pobranych z netu, firefoxa na ekranie tv. Narazie zakup głośników odkładam na potem bo oprócz tv czeka mnie przesiadka na tuner hd który musi mieć VLC chciałem dreama 800 ale nie ma hdmi tylko dvi i dżwięk musiałbym puścić do amplitunera którego zakup planuję w przyszłości.
jakieś propozycje.....:hmm::confused:
 
Do góry