Samsung LE37R72B-buczenie

KAZIK1001

New member
Witam, posiadam LCD Samsung LE37R72B od 2 tugodni i podczas ustawiania trybu oszczędnego telewizor buczu , podczas oglądania głośniej nie przeszkada lecz nocą nie daje rady , dzieje się też podczas zmiany trybów tylko na trybie FILM nie buczy na pozostałych niestety tak . Proszę o pomoc co jest nie tak .. Dziękuję.
 

Markcox

New member
KAZIK1001 napisał:
Witam, posiadam LCD Samsung LE37R72B od 2 tugodni i podczas ustawiania trybu oszczędnego telewizor buczu , podczas oglądania głośniej nie przeszkada lecz nocą nie daje rady , dzieje się też podczas zmiany trybów tylko na trybie FILM nie buczy na pozostałych niestety tak . Proszę o pomoc co jest nie tak .. Dziękuję.

gdybyś wykazał chociaż odrobinę chęci i zapoznał się z postami dotyczącymi - zarówno plazm jak i lcd samsunga, wiedziałbyś, że takie buczenie jest standardową przypadłością tej marki
 

bor@s

New member
Markcox napisał:
gdybyś wykazał chociaż odrobinę chęci i zapoznał się z postami dotyczącymi - zarówno plazm jak i lcd samsunga, wiedziałbyś, że takie buczenie jest standardową przypadłością tej marki

mnie nic nie buczy, a ucho mnie az rozbolalo od przykladania (serio!) podczas kupna. Widocznie mam niestandardowy model.
 

tom_net

New member
Mi tam też nic nie buczy a mam samsunga, więc to nie przypadłość wszystkich produktów tej marki. W dziale "Wszystko o..." ktoś napisał, że oddał do serwisu i mu naprawili. Pozdrawiam.

Ps. następnym razem proszę się 'przywitać' z funkcją 'szukaj'
 
Ostatnia edycja:

Markcox

New member
Zeby uściślić - nigdzie nie napisałem, że w każdym jednym egzemplarzu schodzącym z taśmy produkcyjnej, występuje buczenie transformatora, tylko że występuje ono - wnioskując po opiniach user'ów - dość często, zarówno w PDP jak i LCD.
nie ukrywam, że u mnie też jest zauważalne, ale dopiero kiedy wcisne głowę między ścianę a plazmę, oczywiście przy wyciszonym głosie :grin:
 

MARAS

New member
W kręgu moich znajomych są 4 samsungi LCD z tego 3 szt. 40s71b.Zrobiliśmy porównanie i:1 egzemplarz jest bezgłośny ,1 do zaaprobowania a mój buczy tak że słuchanie wieczorem poniżej głosności 10 jest bez sensu.Po odrzuceniu reklamacji w serwisie zaproponowałem że przywiozę im ten sam model bez tej przypadłości żeby udowodnic że to wada.Stwierdzili że to nic nieda bo moj odbiornik miesci się w normie dopuszczalnego hałasu .Jestem ciekaw kto ustalil tę normę i jak to sprawdzają.Oczywiście na to pytanie mi nie odpowiedzieli:hmm:
 

luki1166

New member
KAZIK1001 napisał:
Witam, posiadam LCD Samsung LE37R72B od 2 tugodni i podczas ustawiania trybu oszczędnego telewizor buczu , podczas oglądania głośniej nie przeszkada lecz nocą nie daje rady , dzieje się też podczas zmiany trybów tylko na trybie FILM nie buczy na pozostałych niestety tak . Proszę o pomoc co jest nie tak .. Dziękuję.
MIAŁEM PODOBNY PRZYPADEK ALE Z pANSONIKIEM ALE PRZYJECHAŁ SERWIS ZABRAŁNA 10 DNI I PRZYWIÓZŁ NAPRAWIONY NIE ODPUSZCZAJ POWINNI TO NAPRAWIC JEST TO ICH ZASRANY OBOWIĄZEK A JAK NIE TO ZADZWON DO SAMSUNGA BEZPOSREDNI OPISZ TEMAT I SERWIS KTÓRY CI TO POWIEDZIAŁ. TELEWIZOR MOŻE LEKKO BUCZEC PRZY JASNIEJSZYCH SCENACH ALE TO NIE MOŻE PRZESKADZAĆ W OGLĄDANIU
 
Do góry