Samsung LE37M87BD

przemekshr

New member
Witam all. Niecale 3 dni temu kupilem wyzej wymieniony tv, prezentowal sie bardzo fajnie cena dosc przystepna full hd itp dokupilem do niego kino Samsung HT-TX35 kabel hdmi i cos tam jeszcze. Mieszkam w bloku i jak narazie posiadam kablowke. TV stoi na komodzie, pokoik jest sredio oswietlony ogladam tv z kanapy czyli odleglosci ok 3 metrow. Moje ulubione kanaly to MTV, viva, polsat, tvn, sportowe, tvp... I mam maly dylemacik od 3 dni prubuje go jakos fajnie ustawic pod wzgledem obrazu i zawsze mi czegos brakuje, generalnie obraz jest w miare ale chyba przez ta kablowke smuzy a kolorki nie sa intensywne(moze przez te moje kombinowanie)... Wylaczylem w nim Czfrowa redukcje szumow bo gdy jest wlaczona robi sie efekt np gdy leci pilska to jak kometa czyli za nim smuga... I teraz nie wiem czy to przez ustawienia czy kablowke (pewnie to 2) ale jestem zioelony w tych tematach;p Jestem w satnie kupic tv N lub cyfre itp... Jezeli ktos posiada tego tv poprosze o podanie jakich uzywa ustawien obrazu i czy dzieki innemu zrodlowi telewixji jest duzo lepszy efekt. Aha jeszcze jedno gadalem z jednym kolesiem z tego forum i mowil ze gdzies byl post gdzie byly podawane ustawienia obrazu pod samusngi seri M ale nie moge znalesc jakby ktos wiedzial gdzie to jest prosze o napisanie. Dzieki i wesloych swiat

 

tv_maniak

New member
37m87

Czołem!
Mam ten TV już 3 miesiące i z doświadczenia wiem, że nie ma optymalnego ustawienia dla wszystkich kanałów. Jak już wszystko dopieszczone na jednym to po przełączeniu na inny kanał znowu coś nie tak. Szczególnie różnice te widać na kanałach HD.
 
Do góry