Samsung LE37A551 - dobry wybór?

welniak

New member
Witam.
Noszę się z zamiarem zakupu telewizora Samsung A551 37". Tylko potrzebuję pomocy osób, które takowy model posiadają i mogą się wypowiedzieć na ten temat.
Otóż telewizor będzie często używany jako monitor tzn. gry, filmy. I tu pytanie, czy podawana rozdzielczość 1920x1080 jest dostępna po podłączeniu komputera? I czy jakość odbioru jest ok? Mam zamiar użyć przewodu HDMI - DVI długości 5 m. Czy taka długość ma jakiś negatywny wpływ na jakość sygnału?
Telewizor ten będzie podłączony też do dekodera Vectry przez HDMI.
Jeśli ktoś może doradzić mi coś na ten temat byłbym wdzięczny, ponieważ na telewizor chcę przeznaczyć do 3000zł. Wiem że to nie dużo ale mam nadzieję, że wystarczy aby móc się cieszyć wysoką jakością odbioru.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Witam. Mogę się wypowiedzieć na temat tego tv a także modelu a656 tyle że w rozmiarze 32, ponieważ wcześniej miałem a551 a obecnie jadę na a656. Jeśli do kompa to nie ma lepszego wyboru niż a551 i a656. Po vga, po hdmi-dvi, 1080p,720p, z polepszaczami obrazu lub też w trybie pc (bez żadnej obróbki- jak w monitorze) ogólnie cuda wianki w temacie pc Jeśli jeszcze kablówka to polecam dorzucić do a656 z uwagi na dużo lepsze skalowanie sd. W razie co wal na priv to Ci więcej opowiem o tym tv. Pozdrawiam.
 

ks29

New member
Wielkie dzieki za odpowiedz w temacie samsunga a551. Mam pare pytan odnosnie tego modelu. Mianaowicie jak wyglada sprawa przeskalwania na do rozdzielczosci 1366 x 768. Wiadomo kazda gra moze mi nie uciagnac w rozdzielczosci fullhd i chcialbym wiedziec czy obraz duzo traci na jakosci w momencie przeskalowania?? Nastepna rzecz kupujac kabel dvi-hdmi lepiej kupic jakis drozszy firmowy czy starczy poprostu zwykly kabel za 40-50 zl?? Wielkie dziki za pomoc!! Pozdrawiam!!!
 
Do góry