Samsung LE32S7 a czas odpalania

makomako2

New member
Witam zakupilem kilka dni temu Samsung LE32S7 i mam pytanie ile czasu ma uplynac od momentu wlaczenia go do wyswietleia sie obrazu.Bo sprawa polega na tym ze gdy TV nie jest wlaczany przez jakies 20 godz to uruchomienie sie Samsunga trwa okolo 1 minuty gdzie dioda ciagle miga.Gdy telewizor jest juz rozgrzany to trwa to jakies 5 sekund.Czy trzeba to oddac do serwisu czy tez ten model tak ma i nie kupowac wiecej koreanczykow ????????
 

Kaceli

New member
Czas startu

Ja mam LE32R3, który startuje (zmierzyłem dokładnie po przeczytaniu twojego listu) 8 sekund. Te 8 sekund to czas od chwili wciśnięcia czerwonego klawisza na pilocie do momentu pokazania się obrazu i pojawienia głosu.

A tak na marginesie; czym różnią się te dwa telewizory? Co oznaczają dwa końcowe znaki symbolu: R3 i S7 ?
 

Mistic

New member
Ja mam samsunga N71B i czas od naciśnięcia power na pilocie do wyświetlenia się obrazu to jakieś 8- 10 sek, coś jest nie tak, musisz iść z tym do serwisu, coś jest nie tak z elektroniką odpowiedzialną za roźświetlanie matrycy, a jeżeli zmieniasz tryby obrazu w opcji oszcz. energi to zauważasz jakąś różnice w pdświetleniu obrazu??? Być może tam leży wina spróbuj zrobić tak że wyłącz tryb oczczędności energi i zobacz po jakim czasie włączy się TV. Nawet jeśli moja rada by coś dałą (w co wątpie) to i tak musisz oddać go do serwisu.
 

makomako2

New member
samsung na gewarancji gdyz pewnego dnia juz nie odpalil :) ale panowie po niego przyjechali wiec nie musialem z nim jezdzic>Jak sie dowiedzialem od serwisanta tzw czesta usterka :)
 

makomako2

New member
makomako2 napisał:
samsung na gewarancji gdyz pewnego dnia juz nie odpalil :) ale panowie po niego przyjechali wiec nie musialem z nim jezdzic>Jak sie dowiedzialem od serwisanta tzw czesta usterka :)
Oddali go spowrotem jjest jeszcze gorszy niz byl !!! wraca spowrotem
 
Do góry