Samsung LE32R71B

Status
Zamknięty.

gkr

New member
witam,

1. poszukuje opinii dotyczacych przedmiotowego TV. z tego co sie zorientowalem to na tle konkurencji wyróżnia sie przede wszystkim duzym kontrastem (5000:1).
link do strony producenta:
http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le32r71b.asp

cena ponizej 5.500 zl ... niewiele ponizej :(

forum przeszukalem, ale nie udalo mi sie znalesc nawet wzmianki na jego temat.

2. czy uwazacie, ze LG 32LX2R jest rownie dobry ?? cena to 4.600 zl, a wiec blisko 1.000 zl mniej....


pozdrawiam
GK
 

polaris

New member
Ten model jest optymalny. Znajomy od Samsunga powiedział mi że to chyba obecnie najlepszy wybór. Widziałem ten TC LCD na żywo i musze powiedzieć że z wyglądu klasa sama w sobie. Nie powiem ile mnie kosztował bo po znajomości dostałem go za o mega niższą cene :), ale do tego trzeba mieć odpowiednie kontakty :)

Ja Ci go polecam

Polar
 

Romek

New member
No właśnie, mam ten sam dylemat. Oglądałem dzisiaj w MM LG 32LX2R oraz właśnie 32R71B. Trudno się zdecydować.
Niestety samsung podłączony był do innego o wiele gorszego niż LG sygnału więc trudno było ocenić/porównać jego możliwości.
Może ktoś porównywał te dwa modele pod względem stopnia odwzorowania czerni oraz jakości odwzorowania barw.
Wiem, ze wg specyfikacji samsung powinien dominować, ale czy w praktyce różnica jest mocno widoczna? (warta różnicy w cenie)
Z tego co zaobserwowałem to samsung daje nieco więcej możliwości w zakresie sterowania obrazem.
 

Grisza

New member
gkr napisał:
witam,

1. poszukuje opinii dotyczacych przedmiotowego TV. z tego co sie zorientowalem to na tle konkurencji wyróżnia sie przede wszystkim duzym kontrastem (5000:1).
forum przeszukalem, ale nie udalo mi sie znalesc nawet wzmianki na jego temat.
Na przyszłosć przeszukiwanie forum radze nie ograniczać do pierwszej strony danego działu... Temat o nowej serii Samsunga toczy się tutaj http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=5212 i dobrze byłoby, gdyby tak zostało.
Wciąz czekamy na testy kikiego, chyba że komuś wcześniej uda się porównać R71 z poprzednikami i konkurencją...
A co do strony producenta to nie sugeruj się zbytnio - ja przestałem :p Poczytaj wskazany temat...
 

martyl

New member
Problem z PIP

Witam
Może był już ten temat poruszany ale jestem tu pierwszy raz wiec wole napisac .
Zakupiłem niedawno LCD SAMSUNGA LE32R71B z wbudowanym PIP-em. Jak zapewniano mnie w sklepi bedzie on działać wraz z VIDEO bądź DVD. Niestety po pzreczytaniu instrukcji i przekonaniu sie na włąsnej skórze PIP niedziała.:-x :-x Jedyne wejście jakie może być do PIP to jest HDMI. Moje pytanie jest czy jest jakaś szansa podłączenia przez to złącze w/w sprzetów czy musze czekac kilka lat jak coś sie pokaże z takim złączami.. troche to bezsesnu SAMSUNG rozwiązał, albo ja sie nieznam???
Czekam na jakie kolwiek odp, czy mam szanse kiedy kolwiek miec ten podgląd czy moge zapomnieć ze mam taką fajna funkcje:sad: :sad:
POZDRAWIAM
 

raffall

New member
Już od dawna dostępne są urzadzenia z łaczem hdmi:
amplitunery, dvd, tunery sat.

np. samsung ma dwa odwarzacze dvd z tym wyjsciem: HD-850 i HD-950

pozdr
rav
 
Status
Zamknięty.
Do góry