Samsung LE32M61B

NoOne

New member
Ale ja już mam dosyć tego czytania, szukania i dopytywania :(

Dzisiaj byłem w media żeby sobie zobaczyć kilka modeli. Nie było w sumie Philips'a 32PF7230 który najbardziej dotąd wpadł mi w oko ale za to bardzo mi się spodobał Samsung LE32M51B.

Teraz doczytałem tutaj na forum i na innych stronach że jest M61B. Cośtam ma więcej/lepiej na to wychodzi i cena tyle co widziałem niewiele większa.

Zastosowania 32M61B:
- Filmy z PC
- Granie z PC
- Kablówka (UPC)

1. Dobrze działa z DVI? Nie ma większych problemów z obrazem z PC?

2. Jest szansa że cena wkrótce spadnie do 6000zł? (granica bulu)

3. Prezentacje w domu - za to się płaci? Media takie rzeczy robi? (Szczecin)

4. Poważnie aż się boje spytać: Atrakcyjna alternatywa w tym przedziale cenowym?

Dzięki za odpowiedź kiki :wink:
 

szarp

New member
JVC 36 P 38 - /Eisa/ - gdzie kupic ??!!!!

mam m61 więc co nieco odpowiem:

-kablówka Multimedia - obraz super ... są kanały na których obraz jest gorszy ale tu nie winiłbym telewizora a nadawcę.
-PC po D-sub rewelacja, rozdziałka 1360x768 i śmiga obraz czysty,wyraźny kolory super.
-PC po HDMI - nie testowałem ale wg instrukcji tu można podawać jedynie rozdziałki HDTV czyli np 1280x720 lub 1920x1080 z przeplotem. Przy oglądaniu filmów będzie to bez znaczenia (obraz będzie skalowany do natywnej rozdziałki) gorzej mogą wyglądać czczionki.

- alternatywa: JVC s60,Panasonic 32lx500,LG 32LP1R, Sharp ..., Toshiba, Philips 32PF9830.

Pokaz w domu myślę że byłby wskazany.
 

Robaq

New member
Witam

Też jestem posiadaczem 32M61B

Kupiłem za 6450 w małym sklepie na zamówienie w ciemno.
Widziałem wszystkie opisywane tutaj modele mimo to zdecydowałem się na zakup w ciemno M61, widziałem M51 i też był ok. A jak zapwene wiesz ma on mowszy panel S-PVI.
Posiadam monitor LCD przy oglądaniu filmów czerń jest tragiczna, natomiast w M61 jest tak zadawalająca że lepszej mi nie trzeba, PO PROSTU CZERŃ JEST SUPER.
Co do kablówki to miałem podłączoną przez tydzień i zrezygnowałem ( UPC na starych kablach, obraz był ok ale nie na wszystkich kanałach, mają wymieniać na światłowody w całym mieście, ale kiegy ???). Teraz mam Cyfrowy Polsat z Samsunga DSB-S305G, bardzo fajny tunet sat, a miałem ich wiele.
Obraz z SAT zajebis...
PC jak na razie podłączałem przez D-sub, konfiguracja w kompie bezproblemowa, obraz żyleta.
Obraz z DVD po prostu bajka.

Polecam
 

NoOne

New member
Re: tv projekcyjny

Ehmm, Cyfra+ nie kablówka :lol: śpiący byłem i za dużo o kablówce się naczytałem

@sharp
Dzięki za odpowiedź. Widze że ten LE32M61B to niezły LCD za takie pieniądze. Zaraz poczytam o tych alternatywach.

@Robaq
Widać że jesteś zadowolony z wybory :D

Zastanawiam się czy poprostu nie zrezygnować z Cyfry+ i kupić satelite. Ale to już oddzielny temat...

Czytałem sobie instrukcje i tam na pierwszej strone, znaczy na pierwszych trzech stronach jest od cholery ostrzeżeń żeby nie oglądać z belkami na bokach/u góry/na dole/itd. Straszą tylko? Jak 10 godzin bedzie działał w 4:3 to co, zepsuje się coś?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
właśnie podawałem
32 m 61 Samsung -wygrywa często z 32 LX 500 Panasonica. Uzytkownicy cześciej wybieraja M 61.
Obraz znakomity,dobra praca przy szybkich akcjach, bardzo wyraźny obraz i ostry.
ale ten telewizor ma extra wyposażenie
pozdrawiam
 

szarp

New member
co do tych ostrzeżeń to raczej bym się nie przejmował. Nic się nie dzieje, nic się nie wypala i trwale nie uszkadza. Spokojnie można oglądać wszystkie programy łączniez TVP1,2,3,TVN Turbo i inne ;)
 

NoOne

New member
@sharp
Czyli bywa tak, że zostawiasz TV w 4:3 na cały dzień i nic się złego nie dzieje?

Pytam, bo nie rozumie po co oni takie rzeczy wypisują w tej instrukcji :?
 

szarp

New member
nie zostawiam 4:3 bo mam autodopasowanie i mi lekkie rozciągnięcie bokow nie pszeszkada. Oglądam fimy na DVD a tam są niektóre w 1.85:1 i 2.35:1 i są czarne pasy na dole i górze i nic się nie dzieje.
 

janunio

New member
Bez reklam
Chyba stoi w Sarusnie Arkadia a tam jak tu pisano do niedziel;i 22% taniej.
Są na wszystkich TV ceny na czerwono.
 

ela

New member
gad7

jeżeli już kupiłeś le32m61b to możesz się podzielić spostrzeżeniami na jego temat , bo chcę kupić taki model tylko większy , ale nikt na tym zacnym forum jakoś nie chce mi udzielić odpowiedzi na temat tego Samsunga.

Pozdrawiam
 

gad7

New member
Cisza gosc cos sie rozmyslil albo kupil i taki zadowolony ze nie ma czasu napisac. A szkoda bo byloby nas dwoch ze szczecina i mozna by powalczyc o kase!
 

gad7

New member
Osobiscie kupilem juz jednego lecz po 3 dniach dalem go w prezencie rodzicom bo padl im stary crt, wiec nie mialem zbyt duzo czasu na testy po zatym 4-miesieczne dziecko i za bardzo nie chcialo mi sie biegac parter pietro! A teraz chcialem kupic drugi i tak widze ze gosc ze szczecina i mozna powalczyc ale brak odzewu.
 

NoOne

New member
Nie, nie kupiłem jeszcze, nie mam jeszcze pieniędzy. Jak już kupie to napewno się pokaże i będę pytał czemu coś tam nie działa albo jak coś do czegoś podłączyć :wink:
 

hawranek

New member
Witam!

Dołanczam się do pytań odnośnie tego samsunga. Też jestem zainteresowany wszelkimi opiniami na jego temat.

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
32 m 61 - bez wątpliwości należy do czołówki
Nawet przy słabym sygnałe kablówki dobrze sobie radzi z płynnoscią . Świetnie pracuje z komputerami.
Robi zawsze duże wrażenie na ogladających . W końcu ścisła czołówka światowa .
pozdrawiam
 
Do góry