Samsung LE32M61B vs PANASONIC TX32LX500

stalak

New member
Witam, nosze sie z kupnem telewizora lcd. Czytalem ostanio troche i wydaje mi sie ze ktorys z tyych modeli by mnie zadowalal. Prosze sie o wypowiedzenie ktory uwazacie za lepszy, plusy i minusy, a takze w jakich cenach powinienem ich szukac, lub targowac. Pozdrawiam
 

krytyk

New member
znaczy masz do wydania okolo 7k pln, to zastanów się nad Toshibą serii 58 w 32" a zdecydowanie Technisatem HDVision 32", nie widziałem go naocznie, ale paramery i wyposażnie powala
 

gad7

New member
Posiadelem m61b extra sprzecik maja go teraz moi rodzice. Jak wszystkie panele jak dla mnie ciut za ciemne w nocy, na dzis m61b w cenie 6000-6200 powyzej juz nie oplacalne.
 

gad7

New member
O to duze slowo ze sie znam po prostu chodzilem i ogladalem testowalem po prostu za takie pieniadze nie chcialem popelnic bledu. Ale nadal twierdze ze dopoki nasza jedyna i ukochana telewizja nie poprawi jakosci nadawanego sygnalu to chocby niewiem jaki byl to telewizor lcd czy plazma to nadal obraz bedzie na 1 2 i 3 nieszczegolny. Wiem co mowie mialem na dotarciu plazmy panasa 37pa50 a teraz docieram 37pv500. Do 3 metrow wystarczajaco 32, powyze smialo 42 bedzie na pewno ekstra. Choc na pewno roznica 10 cali po przekatnej to rzeczywistosci po prostej juz praktycznie niewiele.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zależy jakie masz przeznaczenie tego telewizora ?
Co bedziesz podłączał i czym ?
w przypadku wątpliwosci najlepszym wyjsciem jest pokaz we własnym domu.TV panasonic 32 Lx 500 - ma lepszą czerń , lepsze barwy naturalne i doskonale radzi sobie z Palem .Samsung lepiej pracuje z komputerem .
Mimo teoretycznych słabszych czasów reakcji matrycy panasonica masz wrażenia ,że stoi przed Tobą bardzo dobry odbiornik CRT.
pozdrawiam
 

greg18

New member
Witam wszystkich, ślędzę wątki bo również chcę dobrego LCD- ka no i padło tez na Samsunga M 61. Mam pewną uwagę - pytanie: czy to możliwe aby ten TV zużywał aż 275 W enrgii, czy to błąd w druku katalogu SAMSUNGA. Tyle pradu bierze przeciętnie plazma- ale 42 ". I drugie pytanie: model M 51- gorszy ? Jesli tak - dlaczego. Czy ktoś widział oba te TV w akcji ?
 

tezet47

New member
> greg - 275W to jest moc dla Samsunga M60B 40". A dla 32" jest ok.170W. Poczytaj uważnie katalog Samsunga.
pozdrawiam,
 

wojtassm

New member
greg18 napisał:
Witam wszystkich, ślędzę wątki bo również chcę dobrego LCD- ka no i padło tez na Samsunga M 61. Mam pewną uwagę - pytanie: czy to możliwe aby ten TV zużywał aż 275 W enrgii, czy to błąd w druku katalogu SAMSUNGA. Tyle pradu bierze przeciętnie plazma- ale 42 ". I drugie pytanie: model M 51- gorszy ? Jesli tak - dlaczego. Czy ktoś widział oba te TV w akcji ?

Jako pierwszy kupiłem R51B i była masakra (ani bieli, ani czerni... po prostu bez kontrastu). Wymienilem za dopłatą na M51B i również byłem niezadowolony (przy ogladaniu głowa pękała po 15 minutach, może dlatego że ten ma kontrast ale dynamiczny). Ostatecznie od tygodnia mam M61B i chyba na tym zakończe wymianę
 

greg18

New member
tezet47: Dzieki za sprostowanie, faktyczni mój błąd z tymi watami.
wojtassm: dzięki, ale możesz mi powiedzieć jakim cudem udało Ci sie wymienić te tv, ze znanych mi sklepów żaden nie poszedłby na taki układ. Mam Prośbę, może więcej szczegółów o M61- warto go kupić, czy dać sobie spokój ? Czy R51 to całkowita porażka- na jakim sygnale: kabel czy DVD. Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

wojtassm

New member
greg18 napisał:
wojtassm: dzięki, ale możesz mi powiedzieć jakim cudem udało Ci sie wymienić te tv, ze znanych mi sklepów żaden nie poszedłby na taki układ. Mam Prośbę, może więcej szczegółów o M61- warto go kupić, czy dać sobie spokój ? Czy R51 to całkowita porażka- na jakim sygnale: kabel czy DVD. Pozdr.

Wymienilem bez problemu w MediaMarkt'cie, pierwszy raz po tygodniu, drugi po 10 dniach. Dlatego lubie u nich robic zakupy. Ale za 14kPLN to tez bym nie robil problemow:) Co do jakosci to wszystkie sprawdzalem na DVD i zwyklej kablowce. R51 wydawal sie po prostu ciemny. Jak go rozjasnilem to czern stawala sie szara. Dobrze wygladal tylko w sklepie jak lecialo na nim HD. pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Najlepszą czernią dysponuja na rynku - LCD Sharp GD7 ,Sharp GD 1, Loewe Indywidual , Loewe Xelos , Panasonic LX 500, LG LP1 , JVC M 60

Myslę ,że w większości sklepów telewizor mozna wymienic na inny bez problemu.
pozdrawiam
 
Do góry