Samsung LE32D400 - zmiana kolejności kanałów

linchpin

New member
Witam.
Mam problem z ustawieniem kolejności kanałów w Samsung LE32D400. Aż wstyd się przyznać, bo nigdy jeszcze nie miałem w jakimkolwiek telewizorze problemu z tak błachą czynnością. Telewizorek automatycznie wyszukał mi z anteny naziemnej kanały analogowe i cyfrowe DVB-T i teraz chciałbym je poprzestawiać tak, żeby np. TVP1 była na kanale 1 (po naciśnięciu 1 na pilocie), a nie na 18.
Wyczytałem, że jest możliwość eksportu listy kanałów na pendrive, modyfikacji na PC i ponownym wgraniu do TV. No ale na litość Boską, stracę wiarę w ludzi i parsknę głośno śmiechem, jeśli Koreańczycy nie uwzględnili tak zaawansowanej funkcji w firmware telewizora.

Proszę pomóżcie :)
 

mirej

New member
Mam inny model ale powinno być podobnie: Wejdz do menu ustawienia TV wyszukaj Lista kanałów dalej narzędzia w tym podmenu masz możliwość edycji nazwy i przesowanie kolejnosci.
 

patryk3003

New member
naciskasz content potem menadżer kanałów pozniej najezdzasz na kanal ktory chcesz zmienić naciskasz tools nastepnie edytuj numer kanalu i zmieniasz na kory chcesz
 

kegan

New member
ok dałem sobie radę , ale mam pytanie

czy ten telewizor ma wył/wł zasilania? czy tylko wyjęcie wtyczki zostało?
 
nie jest to dziwne, nowe telewizory są po prostu pozbawione funkcji całkowitego wyłączenia. Tak jest też w monitorach LCD. Inna kwestia, że takie panele są bardzo oszczędne energetycznie.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Odpowie Mi kto jak znalezc firmware skoro na stronie Samsunga nie ma nawet tego modelu ?
 
Do góry