Samsung LE32A551

sat

New member
Witam. Mam pytanie do znawców-chciałbym aby telewizorek po włączeniu, uruchamiał sie na złączu HDMI-teraz zawsze załącza sie na złączu 1,czyli EURO-SCART, a tunek mam DVB-T na HDMI i muszę zawsze przełączać pilotem.Czy jest taka możliwość?
 

tdx

New member
Bez reklam
Tak oczywiście wystarczy włączyć tryb hotelowy i tam ustawić aby TV włączał się na określonym źródle
 

tdx

New member
Bez reklam
przy TV w standby wciskasz kolejno na pilocie info menu mute power
Włączy się menu serwisowe wybierasz control hotel option i hotel mode zmieniasz na ON. Następnie Power ON source wybierasz hdmi i jeszcze w menu display włączasz na ON

wyłączasz TV pilotem i tyle
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Tylko więcej nic nie zmieniaj jeżeli nie wiesz co robisz.Ja tak swojego LE37 A551 uśmierciłem oczywiście czasowo w serwisie go reanimowali i do dzisiaj jest ok.
 

kaem1984

New member
przy TV w standby wciskasz kolejno na pilocie info menu mute power
Włączy się menu serwisowe wybierasz control hotel option i hotel mode zmieniasz na ON. Następnie Power ON source wybierasz hdmi i jeszcze w menu display włączasz na ON

wyłączasz TV pilotem i tyle

Mam ten sam problem co kolega zakładający temat. Niestety według twoich instrukcji nie moge znaleźć opcji menu DISPALY ON/OFF. Mam monitor T240HD i u mnie wygląda inaczej. Niestety nie moge zamieszczać linków więc wyśle CI je prywatnie
 

sat

New member
Jeszcze nie próbowałem,czekam na syna ,on zna angielski,bo mozna namieszać nie znając języka.Wolę poczekać,jak zrobie to dam znać.
 
Do góry