SAMSUNG LE32A41B

Samuiman

New member
Witam,

Kupilem jakis miesiac temu ten model Samsunga, cena przystepna jak mi sie wydawalo, pewnie troche przeplacilem ale pal licho....

CZytalem pare postow na temat tego TV i generalnie zle ale nie najgorzej.

Kolega Kiki napisal "Jako jedyne te ekrany chodzą z rozdzielczoścą natywną po złączach d-sub. Czcionki trzymają tez super. W tych celach - extra. " - co to dokladnie znaczy?

I czy naprawde ten TV jest taki zly? wiem ze M sa lepsze ale jednak K A S A ma znaczenie a doplacic jez nie moglem a i czekac tez bo ile mozna od roku tak czekalem i czekalem.......

Co mozna wycisnac z tego TV, podobno dobry do kompa i do HD, czy to prawda???? Jak wypadaja testy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Ten telewizor extra gra z każdego dobrego źródła
Jeśli masz - to sie ciesz , to naprawdę dobry model.
Wiele LCD ,źle /niewyraźnie widać/ odczytuje czcionki na ekranie.
Daje pełną rozdzielczość w jakiej podaje komputer.
Jedynie słabe sygnały - grają - słabo . Ale pewnie Ty takich nie masz.
To był naprawdę udalny egzemplarz.
pozdrawiam
 

Samuiman

New member
:wink: dzieki za link poczytalem i generalnie jestem happy do TV rzeczywiscie mogloby byc lepiej ale do HD i Kompa ekstra....

Problem ze w DVD nie mam wyjscia HD i DVI a LCD ten nie ma wejsca YUY i tu problem, mam 2x scart jeden RGB co to znaczy? w ktory skart go podlaczyc a moze zwyczajny svhs badz composit (ten video, kurde miesza mi sie composit z component, nie ma YUY, wiece o co chodzi :roll: ). WIdazialem tez u HAMY ze maja przezutke wyjscie z dvd po YUY do convertera na scart.... jednak w bardzo krotkim oposie hamy jest napisane ze tv musi rozpoznawac sygnal YUY. I tu pytanie czy ten samsung pozna taki sygnal po converterze ze scarta? pewnie nie bo po co scoro nie ma tagiego gniazda w tym LCD ale moze ????
 
Do góry