samsung LE27S73BD

magdalena

New member
Witam wszystkich!!
Niedawno stalam sie posiadaczka samsunga LE27S73BD,ogolnie jestem zadowolona,ale zauwazylam ,ze czasem na niektorych kanalach pojawiaja sie cos w rodzaju zaklocen obrazu,nie wiem dlaczego tak sie dzieje i czym jest to spowodowane,czy to zly sygnal,czy moze cos z tv,prosze o rade.:sad:
 

magdalena

New member
Hej!!!Wyglada to jakby delikatne drzenie obrazu,pojawia sie jakby kilka kolorowych kwadratow,mniejsza ostrosc(jestem laikiem w tych sprawach)prosze o porade,pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bor@s

New member
kolorowe kwadraty raczej kojarzą mi się z błędami związanymi ze słabym odbiorem cyfrowego sygnału. Tak czasem się dzieje na programach z cyfrowej satelity, albo kablówki, zwlaszcza w deszczowe dni. Tylko to drżenie trochę nie pasuje mi do tego. Jeśli na poprzednim telewizorze tego nie było to może być usterka. Jeśli nie było sprawdzane, to w pierwszej kolejności bym sprawdził jednak na innym sprzęcie.
 

magdalena

New member
witam!!!
dzieki za wiesci,troche mnie to podnioslo na duchu,na poprzednim tv tez zdarzaly sie zaklocenia,tutaj moze sa bardziej widoczne,mamy wbudowane freeview przez co mozemy odbierac dodatkowa ilosc kanalow(cos w rodzaju kablowki)jesli chodzi o te drzenia to probowalam jakby po kolei opisac moment kiedy wystepuja takie zaklocenia.To wszystko dzieje sie wulamkach sekund.Pozdrawiam
 
Do góry