Samsung LE26B350

musiolek

New member
Witam. Jestem w trakcie wybierania mojego pierwszego telewizora LCD. Ponieważ moja wiedza na ten temat jest znikoma proszę o pomoc w wyborze sprzętu. Na oku mam telewizor Samsung LE26B350, a pod uwagę biorę jeszcze telewizor Sharp LC-26SB25E. Na korzyść Samsunga przemawia DVB-T mpeg-4, który może mi się przydać w przyszłości. Proszę o porównanie i rady pod kątem jakości, parametrów (kontrast, odświeżanie i inne rzeczy o których nie mam zielonego pojęcia), funkcjonalności tych telewizorów, itp. Ewentualnie chętnie posłucham propozycji zakupu innego telewizorka w podobnej cenie.
Podstawowy warunek jest taki, że telewizor musi mieć koniecznie 26 cali i musi kosztować do 1300zł. LCD będzie wykorzystywany przede wszystkim do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej (obecnie C+) z dekodera SD za pomocą gniazda component, w mniejszym stopniu do połączenia z PC, a sporadycznie do oglądania DVD.
Z góry dziękuję za wszystkie rady...
 

jedx

New member
witam
również podłączam się do wymienienia poglądów co do monitora/telewizora LE26B350 , głównie do oglądania dvd oraz grania , na razie n-nki nie zamierzam zakupić , może czasem mkv 720.
Niezły ma kontrakt 30.000:1 , 2xHDMI , produkcja 2009 , nówka sztuka kosztuje 1250 zł (2 lata gwarancji) lub podpowiedzcie mi do w tych granicach przyzwoitego można zakupić do tego typu zastosowań.

pozdrawiam
Jdex
 
Ostatnia edycja:
Do góry