Samsung LE C650 - USB

Adicek

New member
Witam mam pytanie a mianowicie odtwarzania filmow z usb odtwarzam rozne filmy m.in w Blu Ray 720p 1080 p DVD Rip i nie wiem dlaczego ale w niektorych filmach funkcja przewijania filmu jest niedostepna rowniez podczas ogladania filmu przy koncu filmu gdzies 10 min do konca filmu film sie wylaczy i zalacza sie sam od poczatku i nie mozna juz wrocic do tamtego momentu bo funkcja przewijania jest niedostepna moze ktos mi powiedziec o co chodzi ? U rodzicow w pokoju tez sie tak dzieje lecz to juz inny tv LG 42LK450
 

mover2002

New member
Dużo oglądam filmów przez usb i dlna. Takie objawy mam wtedy gdy film został źle ściągnięty lub rozpakowany z błędem. jedyna rada spróbuj na innym Tv lub ściągnij go jeszcze raz
 

Adicek

New member
Dobra dzieki za pomoc nie wydaje mi sie aby to bylo lipne zrodlo sciagam filmy z platnych serwerow typu fileserv i watpie zeby polowa byla uszkodzona na kompie smigaja normalnie
 

kenny5

New member
A odtwarzasz z pena czy dysku? Może masz błędy na dysku i przy kopiowaniu filmu na dysk coś się dzieje nie tak. Albo masz ripy, w których faktycznie nie można przewijać.
 
Do góry