SAMSUNG LE-46F86BD w akcji, wszystko o serii F86 (40F86 etc...)

dw100

New member
Samsung czy Sharp

Witam. Chciałem zapytać o to który tv lepiej wybrać. Samsung LE40F86B czy Sharp LC-42X20E. Sygnał z enki przez hdmi później planowany jeszcze xbox360.
Pozdrawiam wszystkich.
 

RAF1977

Banned
Przeczytałem cały ten wątek ale nei znalazłem linka do najnowszego firmware do le46f86bd, ktoś napisał że jest na avforums ale tam też nic konkretnego nie ma
ja mam wersje 1007.0
jest chyba 1007.1 ale skąd to ściągnąc??
 

BladeSeba

New member
Witam! chce kupic lcd do x360 i filmow z laptopa,prosze o doradzenie ktory jest lepszy! LE40A656 czy LE40F86BD a moze jest cos lepszego w podobnej cenie,dzieki !
 

NIUNIAS

New member
RAF1977 napisał:
Przeczytałem cały ten wątek ale nei znalazłem linka do najnowszego firmware do le46f86bd, ktoś napisał że jest na avforums ale tam też nic konkretnego nie ma
ja mam wersje 1007.0
jest chyba 1007.1 ale skąd to ściągnąc??

Najnowsza wersja to 1009.0 i jest juz dostepna od kilku miesiecy.
Nie masz niestety mozliwosci sciagniecia i zainstalowania jej samemu.
Samsung nie udostepnia jakichkolwiek wersji SW na swojej stronie dla Serii F8 do samodzielnego zaktualizowania.
Zadzwon do Serwisu Samsunga i popros o 1009.0 ,przysla ci Technika do domu i przeprowadzi update.
Jesli skonczyla ci sie Gwarancja,to spytaj najpierw czy cos beda za to chcieli,u mnie robili bezplatnie w ramach Gwarancji.

Pozdrawiam

________________________________________________

SAMSUNG LE-46F86BD, PACE DS 810KP, SAMSUNG BD-P 1400, XBOX 360 PREMIUM 60GB + HD-DVD PLAYER
 

TOMGDY

New member
NIUNIAS napisał:
Najnowsza wersja to 1009.0 i jest juz dostepna od kilku miesiecy.
Nie masz niestety mozliwosci sciagniecia i zainstalowania jej samemu.
Samsung nie udostepnia jakichkolwiek wersji SW na swojej stronie dla Serii F8 do samodzielnego zaktualizowania.
Zadzwon do Serwisu Samsunga i popros o 1009.0 ,przysla ci Technika do domu i przeprowadzi update.
Jesli skonczyla ci sie Gwarancja,to spytaj najpierw czy cos beda za to chcieli,u mnie robili bezplatnie w ramach Gwarancji.

Pozdrawiam

________________________________________________

SAMSUNG LE-46F86BD, PACE DS 810KP, SAMSUNG BD-P 1400, XBOX 360 PREMIUM 60GB + HD-DVD PLAYER

To Ciekawe,
czy miałeś jakiś konkretny powód dla którego wzywałeś "technika " oraz najistotniejsze jakie zmiany zaobserwowałeś dokonując zmiany softu ?

Z niecierpliwością czekamy na info od Ciebie ...
 

NIUNIAS

New member
Kupilem moj TV w czerwcu ( Panel SS04,produkcja maj 2008 ) i w menu serwisowym z ciekawosci sprawdzilem jaki ma Soft.Byl to 1008.0 a w Necie wyszukalem ze najnowszy jest 1009.0 wiec pomyslalem,dlaczego nie zaktualizowac TV skoro dostepna jest nowsza wersja? ktora napewno cos poprawia,bo inaczej nie ukazalaby sie,prawda?Zadzwonilem wiec do Samsunga i na drugi dzien mialem juz 1009.0 Tak naprawde to wlasciwie nic nowego nie zauwazylem.Obraz tez bez zmian (choc sa wlasciciele F86,ktorzy narzekaja na poziome pasy wedrujace z gory na dol i odwrotnie,ten SW podobno wyeliminowal u nich ten problem,choc nie u wszystkich ) akurat w moim F86 jest wszystko ok.od samego poczatku,zadnych martwych pikseli,zadnego cloudingu czy pasow.Jedyne co,to funkcja 100Hz,nie moge tego rozgryzc.Caly czas walcze z ustawieniami zeby wyeliminowac ta Aure wokol postaci przy wlaczonym 100Hz na srednim poziomie.
Ogolnie jestem bardzo zadowolony,obraz SD z mojego Tunera SAT (przeskalowany do 1080i)jest ok. a Kanaly HD i filmy z Blu-ray Playera,to poprostu Poezja.
Napiszcie jaka wersja SW jest w waszych F-kach,moze tez potrzebujecie aktualizacji.

Pozdrawiam

______________________________________________

SAMSUNG LE-46F86BD, PACE DS 810KP, SAMSUNG BD-P 1400, XBOX 360 PREMIUM 60GB + HD-DVD PLAYER
 

cezar02

New member
Czy jest nowsze CI

Moze ktos podac albo wrzucic firmware ze swojego tv :D
jak wyżej... prosze.

Mam pytanie jak u was chodzi CI MPEG4 Viaccess Extra NP4 - u mnie pomimo super sygnału jest pikselowanie za wyjątkiem TVP Sport. No i TVP HD nie idzie na tym CI.
Może ma ktoś podobnie i znalazł rozwiązanie?
 

vincentspd

New member
Witam,

Mam pytanie, czy Samsung LE40F86BD jest wg Was lepszy od Samsunga LE40C530? Zastanawiam się który wybrać - co prawda tego pierwszego nie ma już w sklepach, ale mam możliwość odkupić od kolegi. Ten drugi z kolei nowszy model, ale to nie koniecznie musi oznaczać, że lepszy...

Będę wdzięczny za poradę.
 

RAF1977

Banned
Przeczytałem cały ten wątek ale nei znalazłem linka do najnowszego firmware do le46f86bd, ktoś napisał że jest na avforums ale tam też nic konkretnego nie ma
ja mam wersje 1007.0
jest chyba 1007.1 ale skąd to ściągnąc??
Po 8mniu latach TV nadal działa, choć przez ostatni rok prawie w ogóle nie był używany, to właśnie znalazłem mu zastosowaniem, będzie służył do grania na konsoli PS4 😀
 
Do góry