Samsung Le-46b750 Awaria !!

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
rafal.b napisał:
DOSTAŁEM :D !!!

Wymienili ponoć zasilać tak na wszelki wypadek !! Powiedzieli że nic nie znaleźli i powinno być dobrze :confused: Załącza się bez ZGRZYTÓW :razz:

Na razie działa bez zarzutów lecz nie pamiętam jakie miałem ustawienia preferencji Znowu spędzę wieczory aby poustawiać Może ktoś mógłby mi przysłać swoje ustawienia Byłbym wdzięczny !!
Jeżeli nie ;zgrzyta;to trafili z diagnozą usterki:D więc będziesz miał spokój , a jeszcze jedno jak długi czas upłynął od dnia wysłania do dnia dostarczenia TV do domku?. Odnośnie ustawień obrazu to faktycznie zależy od sygnału jaki masz, na priwa mogę podesłac moje i kolegi mamy z nrecorderem. Kolega wspominał mi że gdzieś:confused:na stronie ..trochetechniki.pl można znalezc prosty program do podstawowej kalibracji obrazu.
 

rafal.b

New member
NIE ZGRZYTA !! To na pewno !! :p

Chodzi bez problemowo i mam nadzieje ze tak będzie do końca !!
U mnie byli w czwartek i za tydzień przywieźli z powrotem tak jak zabrali :)
Z tego co powiedzieli jeden z lepszych LCD Samsunga a jeżdżą raz w tygodniu :eek: Z powodu wielkości 46" odbierają i przywożą z miejsca zamieszania :D

Co do podłączenia mam: Polsat i trochę kombinacji w domu, gdyż sygnał jest rozsyłany po domu (2 pokoje na górze) poprzez kabel na podstawie dodatkowego sygnału z VIDEO i DVD:confused:
Tak że prosiłbym o USTAWIENIA bo na razie nie dotarłem --- może to i przyczyna braku czasu na zabawę i dłuższe posiedzenie przed TV !!!

Internet działa bezproblemowo po WiFi więc filmy oglądam z kompa. Choć zmienili mi przeglądarkę, wcześniej miałem Yahoo (i wszystko po angielsku) teraz tylko polską stronę POGODY i YouTube !! Ponoć nowszy soft !!

Jeśli w czymś będę pomocny proszę pytać !!
 

blant

New member
OK, ja tez to mam. Powiedz mi.. uzywasz Internet@tv? masz te polskie widgety?

Pytalem o firmware z tego powodu, ze gdzies mi sie o oczy obil 2004.8 ale ma jakas dziwna nazwe i nie pasuje do mojego B750 (v.T-CHLCIPDEUC-2004.8 ) tu link do strony samsung.de Hmm zastanawiajace
 

rafal.b

New member
blant napisał:
OK, ja tez to mam. Powiedz mi.. uzywasz Internet@tv? masz te polskie widgety?

Pytalem o firmware z tego powodu, ze gdzies mi sie o oczy obil 2004.8 ale ma jakas dziwna nazwe i nie pasuje do mojego B750 (v.T-CHLCIPDEUC-2004.8 ) tu link do strony samsung.de Hmm zastanawiajace


Gadżety to ja mam ;) tylko YouTube i Pogodę na Świecie !!!
A tego to nie wpuszczałem ! Wydaje mi się że jest on w innym systemie :eek:
Ale się dowiem co to za .... jest w przyszłym tygodniu, bo nie będę ludziom głowy przed świętem zawracał Najwyżej, że ktoś ma to uruchomione, gdyż po polsku też ma być !! Jak coś się dowiem dam znać !!

W dalszym ciągu bawię się z ustawieniami !!! :blagam:
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
W moim B750 przy takim samym 002004.1 sofcie mam; AccuWeather, You Tube , Wiadomosci (Wyborcza,Lokalne,Rozrywka,Sport) , USA Today po pobraniu najnowszego softu odłączyłem .
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Z tego co pamiętam
(chociaż nie jestem całkowicie pewny) to chyba po zassaniu softu ...2004.1 przytrzymałem na pilocie exit przez parę sekund. Pogodę spróbuj ustawic po wybraniu Accu Weatcher wciśnij przycisk Tools > ustawienia.
 

tomek_fcb

New member
Czy tv Wam lekko na 2-3 sekundy smuży czasami? Byłem u kumpla i widziałem jak jego egzemplarz po zmianie softu miał takie zachowania. W swoim tego nie zauważyłem, a soft posiadam z sierpnia (ver.T-CHL7DEUC-2004.1)
 

rafal.b

New member
Ja smużenia nie zauważyłem na swoim LCD !!
Jak od nowa skonfigurować ---??? Chyba, że wgrać od nowa soft :| gdyż przecież on nie widzi WIADOMOŚCI i podaje 2 aplikacje !!
 

tomek_fcb

New member
Kolega ma cyfrową upc podłączoną po kablu euro i konsole ps3 po hdmi i widać lekkie smużenie obrazu przy szybkich napisach i słabym sygnale sd oraz czasami na konsoli w hd. U mnie wszystko śmiga bardzo dobrze. Mam dekoder HD UPC i także PS3. Może to wina jego softu albo akurat pojedynczy egzemplarz z taką małą wadą
 

rafal.b

New member
Ten nowy soft został mi wgrany w serwisie i może Oni coś pochrzanili i przez przypadek wyrzucili inne widgety :( Raczej to nie ma nic wspólnego ze sposobem podłączenia !! Przy najbliższej okazji wgram go sam i mam nadziej że będzie chodziło !!
 
Do góry