Samsung LCD LE40M87BD - włącza się i wyłącza podczas uruchomienia

mhs

New member
Witam,

mam następujący problem z moim TV.
Po ponad 3 latach użytkowania ostatnio coś dziwnego zaczęło się dziać.

Podczas włączenia TV za nim pojawi się normalnie obraz TV szaleje i włączą się i wyłącza (około 10-12 razy) samodzielnie przez około pół minuty. Po tej akcji prawidłowo działa.

Bardzo prosiłbym o info co do ewentualnej przyczyny, czy można temu samodzielnie zaradzić czy też trzeba jechać do serwisu (ewentualnie co to jest i z jakimi kosztami należy się liczyć).

Pozdrawiam.
 

lemon 1971

New member
czesc,mialem ten sam problem co ty, lcd 46 m 86bd z czasem wlaczanie telewizora bedzie sie wydluzalo , mi telewizor zaczal pstrykac pol minuty, potem 2,5- po 2,3 tygodniach trwalo to nawet 15 minut,jak sie wlaczyl, jesli masz na gwarancji ( watpie w to bo jest to juz stary model) idz do serwisu w moim przypadku koszt naprawy 320 zlotych- padly kondensatory , doslownie 4 sztuki, ktore kosztuja pare groszy ale dowalili robocizna, jak znasz sie na elektronice sam wymienisz pozdrawiam
 

Glaniu

Member
Hej
Panowie mocno odgruzuje, ale w/w modelu mam to samo i był juz u mnie magik, który to chyba włąśnie wymienił kondesatory ,ale nie przyniosło to efektu. Co może byc na rzeczy ?

Pozdrawiam
 
Do góry