Samsung Lcd Le-32s71 Hdmi

majmaj

New member
spoko dałem byle jaki link zebyscie wiezdeli o co mi chodzi...

prosze napiszcie czy bede miał problemy z takim polaczeniem????? bo nie chce wywalic 3tys w błoto :(
 

Rutek

New member
ehh, chyba wczoraj mialem biala plame i nie zajarzylem :fool:
co do telewizorka, to ja jestem cały czas na etapie wyboru i czekania na spadek cen -> 32R72 dzisiaj juz kosztuje 2860 :)

Mogę się wypowiedzieć jedynie na podstawie lektury forum:
-> seria S ma problemy z HDCP
-> seria R nie ma problemów z HDCP
Aczkolwiek są to opinie przeczytane na forum, wiec moze jakis ekspert potwierdzi to lub zdementuje :cool:

pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
S - ma problemy z HDCP , dodatkowo jest cienki / cena odzwierciedla jakość/ . Samsung w klasie R - ki to już co innego.
Ale nie kupuj ceny.
pozdrawiam
Krzysztof
 

majmaj

New member
a moze ktos wie cos wiecej o podłaczeniu go do PC?


a iel strace na polazeniu VGA?? czy widac duza róznice pomiedzypołaczeniem VGA a HDMI?? czy przez WGA moge puscic sygnal HD np 480p?czy VGA to połaczenie cyfrowe?
 
Ostatnia edycja:

deniro24

Member
Bez reklam
Rutek napisał:
ehh, chyba wczoraj mialem biala plame i nie zajarzylem :fool:
co do telewizorka, to ja jestem cały czas na etapie wyboru i czekania na spadek cen -> 32R72 dzisiaj juz kosztuje 2860 :)

Mógłbyś się podzielić wiedzą gdzie jest taka cena tego Samsunga?

Pozdrawiam.
 

makisiaki

New member
majmaj napisał:
a moze ktos wie cos wiecej o podłaczeniu go do PC?


a iel strace na polazeniu VGA?? czy widac duza róznice pomiedzypołaczeniem VGA a HDMI?? czy przez WGA moge puscic sygnal HD np 480p?czy VGA to połaczenie cyfrowe?

R72 nie działa prawidłowo z komputerem poprzez HDMI. Do komputera służy tylko wejście PC i działa rewelacyjnie 1366x768 lub 1024x768 lub ... FIlmy HD 720p lub 1080i z komputera to bajka - wspaniały efekt. Żadnych problemów z podłączeniem i prawidłowym wyświetlaniem z PC
 

scypior

New member
Witam,

A klikales na przycisk 'do sklepu'? W pierwszym linku nie ma opisu towaru, a w drugim jest napisane ze produkt niedostepny i zdjecie nie tego modelu...

Elektronika tanieje szybko, fakt, ale zeby az tak:p
 

majmaj

New member
makisiaki napisał:
R72 nie działa prawidłowo z komputerem poprzezHDMI. Do komputera służy tylko wejście PC i działa rewelacyjnie1366x768 lub 1024x768 lub ... FIlmy HD 720p lub 1080i z komputera tobajka - wspaniały efekt. Żadnych problemów z podłączeniem i prawidłowymwyświetlaniem z PC

skoro łacze PC jest tak ok to dlaczego wszyscy tak strasznie walcza o te DVI---HDMI?
nie rozumiem jak mozna przez łaze PC wysłac HD? nie posiada pzreciez protokołu HDCP?
 

Rutek

New member
scypior napisał:
Witam,

A klikales na przycisk 'do sklepu'? W pierwszym linku nie ma opisu towaru, a w drugim jest napisane ze produkt niedostepny i zdjecie nie tego modelu...

Elektronika tanieje szybko, fakt, ale zeby az tak:p
ale jaja... jak pisalem poprzedniego posta, to pierwszy link dzialal, i mozna bylo kupic :eek: ...ehh trzeba bylo sie decydowac :-x

BTW - jaki model jest na zdjeciu bo dane pasuja do R72 a fotka niebardzo.. hmm
 

makisiaki

New member
majmaj napisał:
skoro łacze PC jest tak ok to dlaczego wszyscy tak strasznie walcza o te DVI---HDMI?
nie rozumiem jak mozna przez łaze PC wysłac HD? nie posiada pzreciez protokołu HDCP?

Jedno jest pewne R72 na pewno nie będzie działać z komputerem przez HDMI. Nawet w instrukcji jest o tym mowa. Nie każdy LCD ma wejście PC więc pozostaje tylko HDMI-DVI. Przy podłączeniu komputera przez D-SUB telewizor jest tak samo podłączony jak monitor komuterowy. Więc wszystko śmiga. Nie wiem w czym jest problem.
 

majmaj

New member
no problem jest chyba taki ze przez HDMI przesle idealny obrazHD(przynajmniej tak pisaliscie tutaj ze jak nie idze przez HDMI toobraz jest przeskalowany)
 

bor@s

New member
majmaj napisał:
skoro łacze PC jest tak ok to dlaczego wszyscy tak strasznie walcza o te DVI---HDMI?
nie rozumiem jak mozna przez łaze PC wysłac HD? nie posiada pzreciez protokołu HDCP?

Owszem możesz przesłać HD przez DD-SUB, ale albo niekomercyjny, albo piracki. Zatem połączenie HDMI z HDCP jest konieczne by oglądać materiał oryginalny i o to właśnie jest walka.
 

majmaj

New member
walka została przerwana jakis tydzen temu kiedy to pirat złamal zabezpieczenia HDCP w filmach :)

czyli trailery co sa na necie beda ok?
wiec musze kupic karte z HDMI? albo z DVI z protokołem HDCP? ale...własnie przy polaczeniu PC przez HDMI samsing sie gubi wiec kicha!!! ;/
i jak to rozwiazac? chciałem sobie kupic czytnik "niebieskiego laserka"bo za rok bedze kosztował ok 300zł... ale co mi z tego skoro TV nieporadzi sobie z tym:(

ok powiedzmy ze połacze to przez VGA.... i czy sie opłaca wydac te 500zł wiecej na samsunga "R"? czy moge pozostac przy "L"??
 

majmaj

New member
chyba ze wojne wygra HD DVD co bedze o wiele tansze juz z tego co wiem mozna kupic za 800zł wiec za rok... pewnei za 400zł


EDIT
sorki miałem edytowac posta.... mala pomylka
 
Ostatnia edycja:
Do góry