Samsung KS9000 ceny na premierę

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja tam mogę siedzieć 7h z okularami aktywnymi i nie przeszkadza mi to.

Oglądając mecze NBA niemalże zawsze korzystam z funkcji 2D>3D , ponieważ fajnie tv przerabia sporty, w których kamera jest blisko boiska.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Każdy lubi to co lubi i nie można w to ingerować, a nikt nikogo nie zmusza do zakupu okularów i uwierz na słowo że 2-3 godziny w obecnych okularach 3d aktywnych można wysiedzieć i nie ma dyskomfortu..a różnica jest a co dopiero na tv 75-80 cali czy już nie wspomnę o 3d na projektorach.. do tego ważne że w kinach 3d w ostatnim czasie jest średniej jakości obraz i te same filmy w 3d na BR są dużo dużo lepsze pod względem jakości obrazu. Ale nie bądźmy psami ogrodnika że jak samemu nie zjemy to i innym nie damy..
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ale nie bądźmy psami ogrodnika że jak samemu nie zjemy to i innym nie damy..
Jeżeli faktycznie są to grosze jak piszesz, to przyznaję 100% racji. W przeciwnym wypadku nie popieram, bo wtedy każdy powinien mieć wybór danego modelu z matrycą z 3D albo bez. Nie mniej jednak cena modelu KS drastycznie spadła w porównaniu do ubiegłorocznego JS a do tego nie byliśmy przyzwyczajeni w ostatnich latach, więc czysto teoretycznie można było przyjąć, że to w głównej mierze zasługa rezygnacji z 3D.
 

Metrolog

New member
Cena nie wynika z tego że euro potaniało o 5 gr. a Samsung nas nagle zaczął rozpieszczać promocjami, moim zdaniem główny powód jest taki abyś nie kupił OLED-a lub przynajmniej miał poważny zgryz co kupić :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Mniejsza o ich politykę. Im taniej tym lepiej dla nas. Oby tylko nie miało to negatywnego przełożenia na jakość. Konkurencja jest duża wiec trzeba działać aby utrzymać się na stopniu lidera i nie zostać puszczonym z torbami.
 

astw

New member
Telewizor został kupiony niestety w euro rtv agd. Telewizora oczywiście nie mieli na stanie i został dostarczony po kilku dniach do domu. Ogry, które go przywiozły odmówili poczekania na pierwsze uruchomienie. Jeżeli euro rtv agd nie wymieni tego tv, a maja teraz podesłać już 3 serwisanta( dwóch wcześniejszych stwierdziło, że do wymiany! a samsung to olał) to zostaje nam sąd, ponieważ zamówienie zostanie potraktowane jako internetowe z racji tego, że kupiliśmy kota w worku nie mając możliwości na sprawdzenie produktu przed zakupem.

Dlatego Panowie nigdy nie kupujcie Telewizora Samsunga bez jego sprawdzenia w sklepie!!!

Nie,

wystarczy kupić w sklepie internetowym lub w Saturnie/MM (także stacjonarnym).
 

colibri75

New member
Powiem tak. Wydawalo by sie ze powinno dac sie kupic ale...
Ja jestem a moze juz bylem zdecydowany na ten tv. Z 5 sklepow firmowych samsunga na prosbe o udostepnie do zakupu jednej sztuki po 1 kwietnia ale nie pozniej niz 8- odpisal jeden. Oczywiscie bez terminow, ale chociaz milo ze chcialo sie komus skopiowac marketingowy tekst o przedsprzedazy.
Z przyczyn niezaleznych ode mnie, musze miec go do 9 kwietnia, wiec zakup w sklepie internetowym odpada (kupowalem w przedsprzedazy galaxy s6 edge i zegarek gear s2 i w obu przypadkach opoznienia byly po ok 3 tyg od konca przedsprzedazy do wysylki).
Wiec troche jestem sfrustrowany dostepnoscia i zaczynam patrzec na sony...nie koniecznie xd93.
Dziwna polityka Samsunga, ale moim zdaniem swietny tv.
Jutro jade do Wroclawia, podjade do tego jedynego sklepu, ktory odpisal, moze sie uda :)
 
Ostatnia edycja:
Mógłbyś zapytać czy ten serwis premium będzie dostępny w normalnej sprzedaży po 1 kwietnia zależy mi głównie na 4letniej gwarancji
Będę wdzięczny

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

colibri75

New member
To tak jak mi i pewnie kazdemu.
na 99% bedzie tak tylko w przedsprzedazy ale zapytam i dam znac

Moze sie komus przyda:
Z informacji ktore dostalem wynika ze ta gwarancja tylko w przedsprzedarzy, ale jak zakup nie bedzie dlugo po koncu tego miesiaca i wplaci sie zaliczke to jeszcze w kwietniu bedzie mozna dostac gwarancje na 4 lata. Jutro dostane na maila na ile dni w kwietniu taki uklad obowiazuje. Wydaje mi sie, ze nie bedzie to zbyt dlugo.
 
Ostatnia edycja:

colibri75

New member
Jako uzupelnienie.
Wczoraj dluzej sie pobawilem 55 cali, rozne tla.
Nie widzialem juz takiego swiecenia na dolnej krawedzi.
Dla mnie zajebisty.
Takie subiektywne wrazenie ze jakos malo opcji w menu :), ale ten tv wogole jest taki minimalistyczny w formie.
Moze to wrazenie po pilocie z kilkoma przyciskami.
Odnosnie pilota to co dla mnie jest olbrzymia zaleta czyli latwa nawigacja po menu, moze byc wada jesli piszemy jakiegos maila czy chocby adres w przegladarce. W takim przypadku pointer bylby moze wygodniejszy ale ja niezbyt korzystam z takich funkcji wiec dla mnie nie ma to znaczenia
 

slimak

New member
Bez reklam
0,056 vs 0,039 różnica prawie żadna, a sama wartość 0,039 na poziomie tv z przed 7 lat.
Do tego brak wygaszania czarnych pasów na górze i dole ekranu, co powoduje że świecą one z 0,16 przy HDR i do tego punktowo rozjasniają przy włączonym smart led (8 stref).
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
No tak jest porównywalny ,może trochę lepszy jak wynika z testu, co do HDR to w przypadku TV z krawędziowym podświetlaniem to taki pic na wodę , HDR sprawdzi się jedynie w 100% w TV z pełnym tylnym podświetlaniem LED
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam z tego co wiem to KS9500 posiada 512 stref ! Nie podzielam zdania,że
HDR sprawdzi się jedynie w TV z pełnym tylnym podświetlaniem LED.Moim zdaniem "hitem" może się okazać KS8000.....
 
Do góry