Samsung KS7500

Zbylek13

New member
Siemka pytałem wcześniej o tv do ps pro i Polecał iście ks7500. Znalazłem teraz 43 calowy ks7500 w tej samej cenie czyli co on jest jeszcze lepszy bo jeśli tak to dla mnie lepsza opcja ponieważ tv 43 będzie akurat.
49 cali w moim pokoju to zbyt mała odległość od tv oczu mi wysiada.

Napiszcie czy ks7500 ma lepsze parametry jak tak to biorę. Chodzi mi o grę na ps pro
 

Felix

New member
Potwierdzam, że nie warto interesować się nawet KS7500 w wydaniu 43", bo to potocznie mówiąc kastrat. A cena w większości przypadków niewiele mniejsza niż 49" KS7000, który już jest normalnym 120Hz TV.

Co do różnic 7500 vs 7000 to są bardzo znikome, praktycznie to te same TV (49"+), z tym, że jeden zakrzywiony, drugi nie. Na rtings ktoś o to pytał i taka odpowiedź też padła:

"They are basically the same TVs minus the curved screen."

Recenzje płaskiego i zakrzywionego (8000 i 8500 US to odpowiedniki 7000 i 7500 UK Naszego, niestety tak głupio Samsung namieszał z nazewnictwem):

Samsung KS8000 Review (UN49KS8000, UN55KS8000, UN60KS8000, UN65KS8000)

Samsung KS8500 Review (UN49KS8500, UN55KS8500, UN65KS8500)

A kwestia zakrzywienie to w zasadzie kwestia preferencji, widziałem wpisy paru osób, które wzięłyby OLEDa 1080p, ale niestety jest wersja tylko zakrzywiona i to ich odrzuca. W zasadzie to więcej tu negatywnych aspektów zakrzywionych ekranów niż pozytywów widziałem. Osobiście na pewno bym nie dopłacał do samego faktu zakrzywienia.
 
Ostatnia edycja:

misiak44

New member
mam podobny problem, posiadam ten tv, laptop msi gl72 i co bardzo ciekawe czasem nie mam obrazu jak odpale laptop i tv. Musze pomanewrowac kablem wypiac i wlozyc, ale nie odrazu pojawia sie obraz. Podpinam do hdmi1. Nie wiem czy jest to normalne zachowanie, wystepuje to sporadycznie raz na np 30 wlaczen. Nie mam szczescia z tym zakupem, gdyz po tygodniu padla matryca, zaczelo sie od tego ze delikatnie w gornej czesci ekranu pojawilo sie mocniejsze podswietlenie. Minely 2 miesiace i oprocz tego problemu z hdmi jest ok. Nie zaczynalem noeego tematu. jakby ktos mogl sie wypowiedziec to bede wdzieczny.
 
Do góry