Samsung J5500 vs SONY HT-CT380

Damaranus

New member
No właśnie, przymierzam się do wywalenia starej wieży stereo (tak, wieży) i aktualnie musiałem wynieść mój sprzęt stereo (zestaw wzmacniacz + kolumny) i w zamian za to potrzebuję wstawić inny system AUDIO do pokoju.

Nie mam na to budżetu, ale 1200 wydaje mi się rozsądne do tego aby zyskać coś więcej co mam teraz a mam głośniki telewizora W755C SONY.

Soundbar - super, podoba mi się, fajnie gra, na Alledrogo 1100 zł nowy, jeszcze do tegos są raty. Niby jakiś tam przestrzenny dźwięk jest więc do filmów się nada, pewnie do muzyki też. Ale po drugiej stronie stoi Samsung, posiada też HDMI ARC (super) i posiada BR i nawet posiada RADIO (tak, słucham radia i nie tylko internetowego).

Ale jak to kino ma 5.1 a więc czy RADIO, czy muzyka z YT, czy VEVO... słuchamy w STEREO. Chociaż uważam że dobre stereo nigdy nie będzie lepsze od najbardziej zajebist*ego sprzętu sorrrrround my room, ale chciałbym coś wybrać na ten czas.

Wydaje się że SAMSUNG będzie najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, ale ten soundbar kusi, szczególnie że mieszkam w bloku, a telewizor wisi... na ścianie.

Jakieś pomysły? Rady? a może ktoś miał do czynienia z obydwoma?
 
Do góry