Samsung i LG wycofują się z rynku telewizorów 3D.

rafcio76r

New member
Bez reklam
Zapewne to koniec, choć nigdy nie można wykluczyć, że 3D wróci w przyszłości np. bez konieczności stosowania okularów. Skoro producenci się z 3D wycofują, to wychodzi na to, że formuła się nie przyjęła na tyle, aby dalej było warto w nią inwestować. Ja osobiście obejrzałem na TV raptem kilka filmów w 3D i przyznam szczerze, że kompletnie mnie do tej technologii nie ciągnie i wolę wersje 2D:)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Podzielam zdanie Kolegi.

Mnie nigdy nie interesowała ta technologia, w takiej formie. Jeśli 3D, to bez okularów. ;)
 

Rafal7

Banned
Nic dziwnego że rezygnują z tego, ja jak kupiłem tv to nikt nie oglądał u mnie w domu filmu w 3d, sprawdziłem tylko jaki jest efekt i na tym koniec
Gadżet za który musiałem dopłacić.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Mam nadzieję ,że formuła odżyje w innym standardzie , bo przy tak niezłej ofercie pozycji w 3D , szkoda , by pożegnano ją definitywnie :confused: Sam bardzo często korzystałem z tej opcji -z pewnością obejrzałem kilkaset produkcji przez 4 lata i jeszcze w moich zasobach jest koło setki przeznaczonej do
przejrzenia na najbliższe miesiące :popcorn:
 

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja również mam nadzieję że 3D pozostanie jeszcze długo i ta technologia będzie rozwijana. Miejmy wybór- zawsze to lepiej niż jego brak...
 

dmk84

New member
Ludzie oglądając filmy w 3D nastawiali się na efekty wychodzenia z ekranu jak w filmikach demo. W normalnych produkcjach tych efektów jest mało i nic dziwnego że fanów tej technologii ubywa.
 

hdprot

New member
Jak dla mnie to dobra informacja. Okulary, które noszę na co dzień nie ułatwiały oglądania w tej technonogii. Liczę, że 2D będzie doskonalona.
 

collider

New member
Bez reklam
Ja uwazam, ze 3D jest fajne. Nawet ogladajac na telewizorze czesto te same filmy w wersji 3D dostaja nowego klimatu a sa tytuly jak Hobbit, ktore wrecz demoluja wersje 2D.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale 3D na dłuższe oglądanie demoluje również zdrowie.
A jakość 4K natywna czy wreszcie 8K to jest 3D bez okularów...
 
Do góry