Samsung i iplex

gier0

New member
Witam,
Jako, że przymierzam się do zakupu nowego telewizora zacząłem rozglądać się po funkcjonalnościach tychże. Przeczytałem, że np. Panasonic oferuje możliwość oglądania filmów z platformy iplex. Ponieważ bardzo mi zależy na tej funkcjonalności zacząłem rozglądać się właśnie za telewizorami tej firmy. Jednak po wczorajszej wizycie MM bardzo spodobały się nam (czyli mojej żonie i mnie) samsnungi na LED-ach. Niestety, chociaż mają one funkcjonalność VOD nie wspierają iplexa.
Stąd moje pytanie - czy da się w jakiś sposób uruchomić iplexa na samsungu? A może ktoś zna plany dotyczące wprowadzenia takowej funkcjonalności?
 
Witam,

zaskoczyłeś mnie swoja wypowiedzią, bo ja na lcd samsunga c650 (fakt, nie led ale zawsze samsung) mam iplexa (oczywiście tv podłączony do neta)
 

gier0

New member
Teraz to ty mnie zaskoczyłeś :) Ale też bardzo ucieszyłeś :D

Jak wrzucałem do google'a iplex i TV to mi tylko panasonic zwracało. Więc myślałem że póki co to tylko veira...
Tą funkcjonalność masz natywnie? Jak się nazywa ta opcja (bym mógł poszukać czegoś odpowiedniego)

btw. ipla czy iplex? Ja pytam o iplex ;)
 
Ostatnia edycja:

darken

New member
Najlepsze wyjscie to tv od samsunga a blueray od panasonika i moze jeszcze 2 od sony to bedziemy miec prawie wszystko co dostepne w internet tv:p
 

farba

New member
Najlepsze wyjscie to tv od samsunga a blueray od panasonika i moze jeszcze 2 od sony to bedziemy miec prawie wszystko co dostepne w internet tv:p
Najlepsze wyjście, to olać wszystkie cuda związane z "Internet TV", a zaoszczędzoną kasę przeznaczyć np na coś takiego(klik). Dzięki takiej skrzeczce, masz na ekranie telewizora wszystko czego dusza zapragnie - zacząwszy od pełnej przeglądarki internetowej, a skończywszy na ipla'ch, iplex'ach, kinoplex'ach, tvn player, onet vod, tvp vod itd.
 
Ostatnia edycja:

pawelll

Member
Musiałbyś dłuugo oszczędzać. Ta zabawka kosztuje "kupę kasy" a wcześniej była mowa o odtwarzaczach za 400-600 PLN:)
Swoją drogą wysłałem dzisiaj pytanie do Samsunga w temacie iplexa. Może inni też będą pytać? Z iplexa dostałem odpowiedź, że puki co tylko Panasonic (i tylko TV) ale trwają testy dla kilku platform.
 

bugger

New member
U mnie na C650 jeszcze nie ma aczkolwiek nie wiem czy to bedzie w dziale wideo, w co nowego czy jako autoaktualizacja - samo sie zainstaluje i zastapi cos innego?
 

lemon 1971

New member
witam ponownie wlasnie dostalem odpowiedz od SAMSUNGA , usluga bedzie pojawiac sie sukcesywnie w poszczegolnych modelach , najpozniej w przyszlym tygodniu dla mojego modelu
 

bugger

New member
U mnie juz jest i dziala ale w porownaniu do strony internetowej jest o wiele mniej filmow (na oko jakies sto kilkadziesiat w porownaniu do 1800). Nie ma za to nigdzie reklam (na razie).
 
Do góry