Samsung HW- Q 990 B lub Q 990 C - jaka radzi sobie z dźwiękiem 5.1

jacmal

New member
Cześć wszystkim . Zastanawiam się nad wymianą zasłużonego prostego kina domowego LG HT 762 PZ ( 5.1) na zestaw Samsung HW Q990C ( soundbar+ sub+2 tylne . Byłbym wdzięczny za opinie osób użytkujących ten zestaw Samsunga. Jak to wyglada w rzeczywistym użytkowaniu.
Pozdrawiam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam w jednym miejscu stary zestaw Pioneera 5.1, nie wiem, lekko z 15 lat.
Małe niezależne kolumienki + sub i centralka jak to kiedyś bywało, warte to może dziś parę stówek.
Bije to na głowę większość soundbarow po parę tys. o lokalizacji nie wspominając już.
Nie wiem jak ten LG gra, ale miej na uwadze, że wcale nie musi być lepiej.
Oczywiście może, ale nie musi.
 

jacmal

New member
Ok ale na czym Ci teraz zależy ?
Zastosowanie zestawu tylko i wyłącznie do filmów w serwisach typu Netflix, Apple TV, Amazon Prime pod kątem Dolby Atmos.
Czy Dolby Atmos to faktycznie takie cudo ? Żeby się nie okazało , ze zamienił stryjek siekierkę na kijek :)
Czy może rozbudować Sonosa o soundbar ARC i sub , gdyż posiadam już 2 szt. Sonos ONE połączone w stereo.
Czy raczej zostać przy KD ale nowszej generacji.
 

jacmal

New member
Mam w jednym miejscu stary zestaw Pioneera 5.1, nie wiem, lekko z 15 lat.
Małe niezależne kolumienki + sub i centralka jak to kiedyś bywało, warte to może dziś parę stówek.
Bije to na głowę większość soundbarow po parę tys. o lokalizacji nie wspominając już.
Nie wiem jak ten LG gra, ale miej na uwadze, że wcale nie musi być lepiej.
Oczywiście może, ale nie musi.
Dzięki za radę :)
 

Tomekd14

New member
Witam mam szybkie pytanie może proste może nie
Mam Samsung tv z dźwiękiem Dolby digital + do niego podłączony jest soundbar Samsung wejściem hdmi arc .Soundbar obsługuje Dolby atmos
A pytanie moje takie oglądając film z dźwiękiem Dolby atmos jaki będzie rzeczywisty dźwięk Dolby digital + czy Dolby ? dzięki za odp
 
Do góry