Samsung HW-C560S - 25m2 pokój

psajtex

New member
Witam,

jako że jestem stałym czytelnikiem forum, od razu z góry dziękuję za wszystkie rady i opinie znalezione na nim.

Otóż jestem początkującym w kwestii audio 5.1 i szukam jakiś opinii na temat amplitunera Samsung HW-C560S - jest to to samo co HW-C500, tylko że z głośnikami.
Czy ktoś posiada ów sprzęt?
Nie ukrywam, że w niedalekiej przyszłości chciałbym wymienić powiedzmy fronty na inne, ale póki co, nie mam kasy. Szukam czegoś tak do 1200 zł.
Dlatego jeżeli sprzęt da rade udźwignąć jakieś większe kolumny, jestem w stanie go kupić.
Nie chcę zbyt głośno słuchać, ale nie chcę też cicho ;)
Pokój ok. 25m2, muzyka/film - 60/40.
Proszę o opinie posiadaczy sprzętu, czy w ogóle warto, bo póki co to nie stać mnie na zestaw za 2000 zł i jakbym mógł, to kupiłbym albo same kolumny, albo sam ampli, a chce zestaw od razu do używania.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Michał

p.s. nr aukcji allegro 1964654194
 

MichOO

New member
Polecam uderzyć w coś bardziej typowego.... samsung to nisza w audio ... będzie ci ciężko o nim pogadać WIARYGODNIE.

pozdrawiam
 

psajtex

New member
A szkoda, bo jeżeli amplituner okazałby się OK, to czemu nie zaryzykować. Na zestaw Onkyo póki co mnie nie stać, a sam amplituner jak miałby stać i czekać powiedzmy minimum pół roku na kolumny też mi nie odpowiada. A więcej niż 1200 zł nie wyszarpię teraz. Mam nadzieję, ze może ktoś jeszcze się odezwie. Dzięki.
 
Do góry