Samsung hw b650 vs jbl 2.1 deep bass

damiano19844

New member
Witajcie polecicie soundbara 2.1 lub 3.1 w okolicach 1000 zł zakupiłem samsunga43q67a i już denerwują mnie głośniki fc330 bez pilota. Znalazłem te dwa modele soundbara może ktoś zna i się wypowie moze cos innego godne polecenia moze q60b ale on drozszy. Bardziej przemawia za mną ten samsung z głośnikiem centralnym b650 zawsze to lepsze dialogi w tv. Przeznaczenie 15m2 kablówka upc, wiadomości, bajki dla małego, programy przyrodnicze, filmy 4k z dysku twardego, muzyka od czasu do czasu jak nie ma nikogo w mieszkaniu.
 

damiano19844

New member
Odluchiwalem wczoraj denona 316 słabo, samsunga hw q550 lepiej ale dalej to nie to, szukałem hw q650 ale nie miałem jak odluchać. Odsłuchałem jbl 2.a deep bass słabo. Odluchslem samsunga hw q60b i hw q600b i miałem wrażenie że odsłuchuje całkiem coś innego niż poprzednio całkiem inna klasa sprzętu i dźwięku. Teraz tylko nie wiem który będzie lepiej się sprawował. Odsłuchałem miniwieze Panasonica pmx 90 czysty dźwięk bardzo ładnie i klarownie ale zaś basu brak nie za bardzo się sprawdzi przy filmach no i mierzyłem kolumny i ciężko będę je zmieścić na moją komodę z tv.
 
Do góry