Samsung HU6900 Ultra HD TV - tanio ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung HU6900 Ultra HD TV - tanio ...



U6900 seria, która jak pokazano jest przeznaczona wyłącznie na rynek w Europie - obejmuje trzy telewizory 55, 50 i 40 cali. Modele w rozdzielczości 3840x2160 pikseli posiadać będą czterordzeniowy procesor i odświeżanie 200Hz [CMR]. Telewizory będą mieć również odbiornik DVB-T i DVB-S2 i SMart TV
Podobno brak będzie już ....3D , podobno ...


file.php

Ma też wejścia HDMI 2.0 i dekoder HEVC. Ceny znalezione w internecie to
€ 1299 (40 "), 1499 € (50"), 1999 € (55 "):
fullhd




€ 1299 (40 "), 1499 € (50"), 1999 € (55 ")
 

collider

New member
Bez reklam
Czyżby producenci doszli do wniosku, że 3D to zbędny gadżet? Swoją drogą jeżeli 3D to tylko w kinie, ale takim "prawdziwym"
 

lm648

Banned
.... brak 3D :) ... to jest bardzo dobre posunięcie .... jeszcze tylko cena musi się "uleżeć" do tzw. normalnych budżetowych bo też jest to taki model TV ... i będzie :eek:k: .... znaczy się ..."idą po rozum do głowy" ... oby jak najszybciej :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
3d bedzie tylko w wyzszych modelach, chodzi o zbicie ceny i zeby te modele byly atrakcyjniejsze wlasnie pod tym wzgledem... komu 3d potrzebne do 40 - 50 cali... Na 55 calach jest to jakas namiastka 3d, a co dopiero na mniejszych rozmiarach..
 
Ostatnia edycja:

klaus71

New member
Bez reklam
na tv UHD w szczególności 3d pasywne byłoby super sprawą
pełna rozdziałka full hd bez migotania i crosstalku - ale samsung to i tak pewnie by dał swoje 3d aktywne
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Czy tanio to dopiero po poprawieniu cen przez Philipsa będzie wiadomo. Bo na tę chwilę to straszna drożyzna tu...
 

klaus71

New member
Bez reklam
Dokladnie 100% racji - tylko jak ja to mowie propogande sieja sprzedawcy ze niby ile to ludzie zobacza w tv 4k o wielkosci powiedzmy 40 cali - chyba jak wejda do niego do srodka to i zobacza roznice.. Pozdrawiam.

zależy z jakiej odległości
42 cale będzie super jako monitor (4k) i z odległości 1m obraz z gier to będzie cudo
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
zależy z jakiej odległości
42 cale będzie super jako monitor (4k) i z odległości 1m obraz z gier to będzie cudo

Ja mialem na mysli tv kupiony do codziennego uzytkowania. Do gier kupic tv 4k o przekatnej powiedzmy 42 cali jako monitor to oczywiscie sprawdzi sie bo gramy z bliska. Ale kto przy zdrowych zmyslach bedzie normalnie ogladal tv 42 cali z odleglosci 1 m... bo taka odleglosc spowoduje ze zobaczy sie roznice w stosunku do full hd.
 

omot

Member
Taki monitor ( a nie telewizor) do kodzenia .. cos ekstra .
Odleglośc jakies 50 - 60 cm. Czyli defacto 4 monitory full-hd.
Na jednym ekranie dokumentacja, pod nią konsola logow,
a na "dwóch prawych tzn górnym prawym i dolnym prawym" eclipse
w debugu ..ech mozna pomazyc.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Ja mialem na mysli tv kupiony do codziennego uzytkowania. Do gier kupic tv 4k o przekatnej powiedzmy 42 cali jako monitor to oczywiscie sprawdzi sie bo gramy z bliska. Ale kto przy zdrowych zmyslach bedzie normalnie ogladal tv 42 cali z odleglosci 1 m... bo taka odleglosc spowoduje ze zobaczy sie roznice w stosunku do full hd.

Ee, może tdx? On ma 46" z 1m :D I to FHD, jak on mógł...
 

tdx

New member
Bez reklam
Mam nawet 0,8m :D
Dla mnie teraz 48/50 4K jak najbardziej by pasował....

Pisałem to już wcześniej wiele razy wszystko jest kwestią źródeł, jeśli jest nim sensowny PC to naprawdę granie z takiej odległości sprawia olbrzymią frajdę ;)

PS3 już trochę gorzej szczególnie 720p bez AA... Ale PSa ja mam głównie do GT ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do grania tak, ale do internetu juz nie.
Juz nie wspomne o mocy PC ktory uciagnie 4K z max detalami.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
juz da wyszedl Radeon R9 295X2 chlododzy ciecza specialnie do 4K kosztuje około 6000zł w BF4 (2160p) w pc tak jest zwany 4k wyciaga 60fpsow tylko jak na razie nie ma gier 4k na pc>karta ma moc 10 Xboksow one wiec o moc bym sie nie martwil ale o gry testy mozna poczytac w nowym cd-action w syntetykach potwor
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chodzilo mi o cene, 6tys. to sama karta, a gdzie reszta? Lekko pęka 10tys. do tego monitor 4K (min.) 5tys. Gamingowa myszka np. Razora, jakies sluchawczki i inne duperele i nam sie szybko zrobi 20k. Droga zabawa.
Chociaz dla mnie monitor, to juz tylko 21:9. Do gier i do pracy.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
21:9 jeszcze soft i gry nie ktore sie z tym gryza jak czytam na pc ale w nie dalekiej przyszlosci tylko taka proporcja zostanie.Tanio nie jest Podobna cena za caly zestaw wyniesie jak za sam tv najtanszy 4k.LG wprowadza monitor dla graczy21:9 32c 4k za1000euro.Wiadomo gry sa gorzej zoptymalizowane wiec potrzebuja wiecej mocy obliczeniowej niz material viedo 4k
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
PC za 3tyś też odpali 4k, pewnie na niskich detalach, ale jednak (i5 4630/nvidia gt770, 8gb ram 1600). Też sprzęt do gier nie musi być drogi - słuchaweczki, myszka czy klawiatura to i 500zł starczy. :p
Kwestia głównie właśnie monitora. Widziałem już Della 28" 4k za 800$, czekam na 32" albo z ambilightem, albo z panelem PVA (bo dell na TN jest). I będzie super :>
 
Do góry