Samsung HT-XQ100 - opinie

domi007

New member
Witam.
Od wczoraj jestem szczęśliwym :) posiadaczem Samsunga LE 32R71B i zastanawiam sie nad zakupem do niego kina domowego Samsung HT-XQ100. Jest to model staylistyką bardzo pasujący do tego telewizorka ale nigdzie nie moge znaleść opini na jego temat a dokładnie chodzi mi o jakość obrazu,dzwiku, itp.... Czy ktoś może mi powiedzieć czy za cene ok 1700 zł jest to sprzęt warty polecenia??? Jeśli nie to co mógłbym lepszego w podobnej cenie dostać? Pokój mam 25m. Pozdrawiam
 

Junior1976

New member
słuchałem tego zestawu - do KD za te pieniadze ok., ale do muzyki nie nadaje sie wogole - kazdy zestaw z drewnianymi glosnikami zagra lepiej - nawet ten - Panasonic SA-HE 40 i zestaw kolumn jamo s406 - sa teraz w promocji - ale jesli chodzi o stylistyke to Samsung rzadzi, pozdr.
 

neo76

New member
domi007 napisał:
Witam.
Od wczoraj jestem szczęśliwym :) posiadaczem Samsunga LE 32R71B i zastanawiam sie nad zakupem do niego kina domowego Samsung HT-XQ100.
Ja mam podobny dylemat, z tym, ze kupilem Samsunga LE 26R72B. Widzialem dzis w sklepie ten zestaw HT-XQ100 i wyglada super. Zwlaszcza do tego telewizora pasowalby idealnie.
W sieci niestety nie znalazlem wielu opisow tego sprzetu poza tym na stronie CNet - http://www.cnet.com.au/hometheatre/homecinemakits/0,239028683,240091340,00.htm?ref=search
Jedni pisza, ze gra swietnie, inni - ze nadaje sie tylko do filmow, a muzyke gra bardzo slabo (audiofilem nie jestem, ale w sumie muzyki slucham czesciej niz ogladam filmy). Ponadto, ktos napisal o glosno pracujacym wiatraku z tylu obudowy, ktory chlodzi wszystko to, co jest w srodku.
Czy ktos z Was mial okazje sprawdzic ten sprzet osobiscie?
 

Jookerr

New member
Ja uzywam LE32R71W i HT-XQ100W weglug mnie gra swietnie (wystarczajaco do zastosowan domowych) wiatraka nie slychac na nawet jak sie wlaczy na chwile na wyzsze obroty to nie przeszkadza wogole. Moj problem to nie moge dojsc do ladu ze skalowaniem ale to ja pewnie czegos nie potrawie ustawic. Kino z TV jest podlaczone przez kabel HDMI i do tego samego zestawu mam podlaczonego kompa i sprawdza sie super swietne efekty zarowno wizualne jak i dzwiekowe. Niestety obraz z kablowki jest troszke gorszy ale to juz inny temat.
 
Do góry