Samsung HT-X720T

Bafanxxx

New member
Witam, co sadzicie o tym zestawiku?? posiadam telewizor Samsung UE40B7000 a ten zestawik podobno jest do tej serii i tak sie zastanawiam nad nim. prosze o jakies opinie pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale podaj jakie masz wielkie pomieszczenie?
Kino ma być tylko do filmów czy również do muzyki ?
 

Bafanxxx

New member
pomieszczenie to ok 10 metrow kwadratowych,a kino ma glownie sluzyc do ogladania filmow i grania na konsoli, bo wiadomo ze w tych telewizorach sa slabe glosniki i z tad moje pytanie, czy da sie ogladac telewizje tak aby glos lecial przez glosniki?? pozdrawiam
 

vvilk

New member
Według mnie ten sprzęt do Twoich zastosowań będzie bardzo dobry.
Testowałem to cudo i do 10m w zupełności wystarczy.
Poza tym ładnie się prezentuje.
 

Bafanxxx

New member
a czy mozna podłaczyc to kino domowe tak żeby ogladajac zwykla telewizje z dekodera tj. np polsat tvn itp, na tv Samsung UE40B7000, głos leciał z głosników kina domowego???? a jesli tak to w jaki sposób???/ bo generalnie w tym celu planuje jego zakup/ Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam
 

troolek1986

New member
Bafanxxx napisał:
a czy mozna podłaczyc to kino domowe tak żeby ogladajac zwykla telewizje z dekodera tj. np polsat tvn itp, na tv Samsung UE40B7000, głos leciał z głosników kina domowego???? a jesli tak to w jaki sposób???/ bo generalnie w tym celu planuje jego zakup/ Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam
pewnie ze mozna .. masz 3 wejscia audio do kina...
1-najlepsze optyczne
2-rca
3 aux 1 przez mini jack 3,5mm
pozdro
 
Do góry