samsung HT-THQ25

shg

New member
witam

jestem swiezym posiadaczem samsunga 32r72b i mam chrapkę na jakis skromny zestaw kina a w zwiazku z tym pytanie...
nie potrzebuje wypasionego zestawu wiec postanowilem wydac 1500-2000pln i wydaje mi sie ze bedzie to rowniez samsung (wlasciwie to glownie z tego powodu ze jeden pilot do tv i zestawu oraz ze ma hdmi czyli bedzie dzialac PIP)
http://www.samsung.com/pl/products/hometheatersystems/hometheatersystems/ht_thq25.asp#

Zastaawia mnie jedna rzecz... co oznacza w opisie tego zestawu
"Wejście USB - odtwarzanie DivX, XviD, MP3, WMA, JPEG"
jestem lajkonikiem jesli chodzi o kino domowe wiec znaczy ze odtwarza plyty divx czy mam sobie kompa podlaczyc? nie rozumiem tego textu

a tak wogole czy ktos slyszal jak toto gra? nie jestem audiofilem ale nie chce tez zeby mi cos trzeszczalo.

moze macie jakies inne propozycje, sugestie, porady, chetnie wyslucham/poczytam :)
 

ela

New member
Ja mam też pytanie co do tego zestawu :
co oznacza to zdanie : "Wireless Ready - możliwość podpięcia tylnych głośników w systemie Wireless"
 

Carlito

New member
Wireless ready oznacza mozliwosc podpiecia bezprzewdodowego poprzez opcjonalny adapter SWA3000 ktory laczy sie poprzez specjalna karte z jednostka centralna. Adapter podlacza sie do zasilania i od niego odchodza przewdoy do glosnikow tylnich. Adapter w dostepnosci handlowej od jakiego 1,5 miesiaca.

Pozdr.
Carlito
 

gladi76

New member
mam th Q22 gra nawet fajnie ale w instrukcji jest info że po podłączeniu di lcd powinno wyświetlać 1080 a wyświetla standard.Trochę dziwne:x
 
Do góry