Samsung ht-e6750W

tdx

New member
Bez reklam
Ja zawsze uzywalem kina do wzmocnienia dzwieku.zawsze idzie ogien z usb mam es7000 i jakosciowo dekodowanie obrazu jest naprawde swietne

Wysłane z mojego GT-I9100
 

-MAO-

New member
Witaj!
Możesz opisać jak gra ten zestaw? Czy nie za dużo sopranów, czy sub dobrze gra i potrafi uderzyć itp. Może masz jakieś porównanie z innym kinem. Chodzi mi tylko o jakość dźwięku. Zastanawiam się nad zakupem do mojego ES7000. Czytałem jakieś artykuły na jego temat ale pewnie nie były to opinie obiektywne (artykuły sponsorowane).
Z góry dzięki!
 

-MAO-

New member
To jest najgorsze co mógłbyś kupić z taką kase ;>

No dzięki. Ale miałeś do czynienia z tym zestawem? Czy twierdzisz tak bo to zestaw '' z jednego pudełka'' i na dodatek od samsunga?
A co byś polecał za 3 tyś ? (oczywiście cały komplet jak w/w zestawie).

Ja nie jestem jakimś tam wielkim adiofilem i nie muszę mieć hi'edowego sprzętu. Ogólnie oglądam tv z kabla i filmy HD z dysku (pendrive) nie zawsze z dźwiękiem przestrzennym. Często słucham muzyki ale też w jakości mp3.

Co do firmy samsung też miałem wątpliwości zakupując ES7000 - jestem miło zaskoczony, zwłaszcza jak wspomniałem, że ogl tv z kabla w większości są tam kanały jeszcze SD a TV wypadł znakomicie. Do niego mam podłączone głośniki Logitecha Z-2300 (2.1 , 200 watt) i w zupełności do ogl tv i słuchania mp3 wystarczają.
I jeżeli w/w zestaw kina nie gra gorzej niż one myślę, że skuszę się na zakup.

Sądzę, że powinny grać nie najgorzej, w końcu jest to najwyższy obecnie zestaw od samunga a konkurencja jest daleko w tyle jeśli chodzi o tego typu zestawy.
Póki co, czekam na jakieś sugestie i będe chciał ten zestaw odsłuchać osobiście przy jakiejś okazji (wiem że w domu będzie grało inaczej niż w sklepie)
 
Do góry