Samsung ht-d6750w 7.1

Jok3r

New member
Bez reklam
To zależy czego oczekujesz, bo w tej kasie to spokojnie możesz sobie kupić normalne kino domowe z drewnianymi kolumnami, które zagra lepiej od tego i na pewno będzie cieszyło bardziej. Nie będzie miało co prawda 7 kolumn i subwoofera, ale brzmieniowo inna liga.
 

irekwielki

New member
Kolego kupiłem te kino domowe. Przeczytałem sporo o wyższości drewna nad plastikiem i nawet słuchałem w saturnie drewna i tego samsunga. Zdaje sobie sprawę z jakości dźwięku z tego zestawu. Wiec co do dźwięku soprany super, basy chyba troszkę za mocne takie brutalne ale do oglądania filmów jest oki myślę, że przeciętnemu użytkownikowi wystarczy. Co do muzyki brakuje troszkę środka dźwięku. Ale kupiłem te zestaw z kilku przyczyn:
1. Mogę nim sterować za pomocą smartfona, np. głosem wyszukiwać tematy w youtube, lub używać klawiatury z telefonu
2. Smart TV czyli tvn player, iplex, tuba i tvp vod.
3. Bezprzewodowe kolumny tylne (brakuje troszkę kabla musiałem dorobić około 2 m)
3. Dość ciekawy wygląd (żona nie chciała dużych drewnianych kolumn)
Wadą jest również brak możliwości własnej regulacji dźwięku, co prawda jest korektor graficzny, ale z tego co zauważyłem stosuje się tylko do dźwięku stereo czyli 2+1
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Jeżeli to ma być do używania to chyba ciężko by było znaleźć gorsze kino za tyle kasy. To produkt dla kobiet bo ładnie im pasuje do Telewizora Samsunga ;)
 
Do góry