samsung ht d5550 +ASTER PVR + benq pe5120

blane27

New member
witam,

chciałem podpytać w jaki sposób wszystko to podłączyć by obraz z aster pvr szedł na projektor a głos przez głośniki . Prośba o pomoc :)
 

blane27

New member
Więc tak kino ma takie wejścia optical digital audio, 1 hdmi out, 2 hdmi in, video out, component out. Natomiast w dekoderze mam euro złącze oraz hdmi, oraz s/pdif, audio LR i compononent. Projektor ma wejścia DVI, oraz video i component . Do projektora posiadam kabel dvi-hdmi. Kino mam podłączone z TV przez hdmi oraz dekoder też podłączyłem przez Hdmi. Jak to poprawnie zgrać by obraz z dekodera szedł na projektor a głos przez głośniki w kinie. ???
 

blane27

New member
tak chciałbym aby obraz był na jednym i drugim. Jeśli chciałbym oglądnąc na dużym ekranie to po prostu wyłączam Tv .
 

blane27

New member
została mi metoda prób i błędów i chyba udało się podłączyłem kablem hdmi-dvi w kinie pod hdmi out, kabel hdmi od dekodera podłączyłem pod kolejne wejście hdmi in i TV też tak i zadziałało. Ale mam inny problem bo projektor coś swieci na fioletowo przy programach TV a przez bluray jest wszystko ok ! Co to moze być ?
 

wUodek

New member
Jeszcze jest metoda podłączenia którą mam u siebie i całkiem o tym zapomniałem. Dekoder do kina poprzez hdmi a do tv poprzez komponent. Kino z projektorem łączysz poprzez hdmi-dvi.
 
Do góry