Samsung HT-D355 kino do 800zł

yankees

New member
Witam. Rozglądam się za nie drogim kinem domowym , około 800zł. Natrafiłem na Samsung HT-D355 nie miałem możliwości przesłuchania bo dla ,, znawców ,, w sklepie nie chciało się podłączyć . Ktoś posiada kino ? Fajnie gra ? Mam telewizor Samsung UE-C6000 i do tego konsola PS3 . Do gier by się przydało kino domowe. Z podłączeniem by nie było problemu jeśli kino ma 1x HDMI i 1x wejście optyczne ? Mam nadzieje że do słuchania radia nie potrzeba włączać TV ? Czy RDS jest przydatne (owe kino nie posiada)

lub Samsung HT-C555 ?
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
w podobnej cenie 760 zł możesz znaleźć D455, gra w miarę jak na tą kasę, do słuchania radia nie włączasz TV, RDS to dodatkowe informacje nadawane przez rozgłośnie radiowe (np tytuł piosenki, godzina, nr tel) nie mające wpływu na odsłuch :)
 

tdx

New member
Bez reklam
D455 ma ARC, DTS, korektor dźwięku, nagrywa z radia i auxa na usb, większa moc całkowita 850W a nie 350W,

tak mniej więcej tyle :)
 

tdx

New member
Bez reklam
wujek googole
Audio Return Chanel / zwrotny kanał audio >> nie trzeba podpinać optyka.

Głośniki głośniej zagrają bez jak to nazwałeś "pierdzenia"
 

yankees

New member
zależy mi aby był to zestaw Samsung , wymagania wyskokie wszystkie kolumny i radio rds , aby radio działało bez wlanczania TV do 800 zł . Szukam , szukam ale chyba nic nie znajde . Fachowce pomocy !
 

bleys

New member
przywiązanie do marki to najgorsze co możesz zrobić. Teraz możesz łączyć różne marki i będą grać lepiej niż od jednego producenta. zobacz sobie nawet jak są robione zestawy przez osoby kupujące drogie KD, amplituner 1 marka, BD 2, głośniki przednie 3 marka, tylne 4 marka, sub 5, nie wspominać o TV z zupełnie innej bajki.

Posłuchaj dobrych rad innych, tym bardziej, że masz bardzo mały budżet. Sam szukam Zestawu w okolicach 1200zl. Samsung w audio jest po postu słaby.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 
Do góry