Samsung HT-BD1250 problem z USB

paulo2009

New member
Witam,
Jestem od wczoraj posiadaczem tego kd ale nie wiem,nie mogę załączyć dysku hdd samsung 400gb 2,5cala lub choćby mp3 przez usb host.

Czy przed włożeniem kabla do gniazda usb z przodu trzeba coś ustawiać, zmieniać??
Pozdrawiam
 

ChrisB

New member
Nie, nic nie trzeba ustawiać. Podłączasz i powinno działać (teoretycznie). Np. u mnie w TV jest tak że jak podłączę dysk pod górne wejście USB to dysk nie potrafi wystartować (słychać co chwile uruchamianie głowic). Jak podłączę pod dolne USB to dysk działa bez problemów.
 

paulo2009

New member
hej,
ale ja chce podłączyć dysk bezpośrednio do odtwarzacza a nie do samego tv. Nie wiem dlaczego po podłączeniu dysku z przodu nic sie nie dzieje:/ w funkcjach jest możliwość zmiany na DVD/DB - D. Opt 1 - D. Opt 2 - FM ale usb host brak.

Ma ktoś jakiego sugestie o co może biegać?
Może stary soft?
pozdrawiam
 

wolkas

New member
w "następcy" twojego modelu - ht-c5500 dyski zewnętrzne 2,5 cala działałają jedynie o pojemności do 160 gb, jeśli dysk ma większą pojemność, kino domowe go nie widzi. Rozwiązaniem są dyski 3,5 calowe z dodatkowym zasilaniem, które to czyta wszystkie. Ja osobiście kupiłem taki dysk seagate 1 tera i śmiga bez problemu.
 
Do góry