Samsung ht bd 1255

dzordz1

New member
Witam,

Mam problem z odtwarzaniem filmów z youtuba.

Mianowicie, zauważyłem ostatnio że jak wyszukuje filmy na youtubie przez kino to nie znajduje mi tego co znajduję na kompie przy wpisaniu takiej samej frazy.

Spróbowałem to obejść i założyłem sobie konto na youtubie i wyszukane filmiki dodałem sobie do ulubionych. Potem w kinie zalogowałem się na moje konto. Wchodzę na ulubione i widzę że dodane filmiki są, ale jak próbuję je odtworzyć do dostaję błąd że podany url jest niedostępny.

Czy ktoś może spotkał się z tym problemem ?
 

jarecki77

New member
Witam,

Mam problem z odtwarzaniem filmów z youtuba.

Mianowicie, zauważyłem ostatnio że jak wyszukuje filmy na youtubie przez kino to nie znajduje mi tego co znajduję na kompie przy wpisaniu takiej samej frazy.

Spróbowałem to obejść i założyłem sobie konto na youtubie i wyszukane filmiki dodałem sobie do ulubionych. Potem w kinie zalogowałem się na moje konto. Wchodzę na ulubione i widzę że dodane filmiki są, ale jak próbuję je odtworzyć do dostaję błąd że podany url jest niedostępny.

Czy ktoś może spotkał się z tym problemem ?

Też tak mam, ale nie wiem dlaczego tak się dzieje
 

kkrzyysztoff

New member
Witam!
Jestem szczęśliwym/nieszczęśliwym posiadaczem kina domowego HT-BD 1250, z wersją softu 2,31 (sam aktualizowałem przez USB).
I problem jest następujący wymieniany już nie raz na forum filmy powyżej 4 GB: brak przewijania i po 1 godzinie oglądania pyk i wraca do folderu filmu! już 2 razy mi tak zrobiło i zaczyna to być irytujące! - brak sposobu rozwiązania problemu -
Filmy oglądam przez PC STREAM folder udostępniony na komputerze z Windows XP Prof
A jeśli chodzi o pozostałe zalety KINA DOMOWEGO HT-BD 1250 to jestem z niego bardzo zadowolony płyty DVD, muzyka MP3, filmy Divix wszystko pięknie!
Tylko to pyk przy MKV może ktoś zna rozwiązanie problemu!
Co do serwisu YouTube to samo co kolega dzordz1, ale wydaj mi się że to jest jakaś wersja okrojonego YouTube - podobnie na dekoderze N-ki przeglądanie serwisu Allegro nie jest do końca odzwierciedleniem pełnej wersji serwisu.
 

dzordz1

New member
Wysyłałem przez miesiąc raz w tygodniu zapytanie do samsunga o problem z youtubem. Niestety nie raczyli mi odpowiedzieć :(
 

plachon

New member
Mam pytanie, czy można ustawić gdzieś, aby w trybie stand by wyświetlał się zagarek na wyświetlaczu. W zasadzie to każda wieża ma taką możliwość i nie sądzę, że w tym kinie sie nie da.

Czy działają wam DivX-HD ?? Soft 2.31
 

adasiek231

New member
Witam może pytanie banalne ale nie mogę sobie poradzić z udostępnianiem plików na komputerze do mego kina HT-BD1255 mam zainstalowany windows 7 komputer mi wykrywa ale nie widzę żadnych plików (folderów) pomimo iż są udostępnione, może ktoś pomóc jak to skonfigurować?

z góry dzięki za pomoc
 

hubertoo

New member
Witam, mam zestaw kina domowego Samsung HT BD 1252 5.1 i mam z nim mały problem otórz oprogramowanie jakie jest na nim zainstalowane pozwala mi tylko na ustawienie głośników 2.1 wygląda mi na to że albo ktoś zainstalował firmware z kina ale 2.1 o ilejest to możliwe bądź też po prostu rozkręcił i wymienił część z oprogramowaniem z kina 2.1 np Samsung HT BD 1220, teraz pytanie jest następujące czy jest możlowość zainstalowania poprawnego firmwara do tego kina czy też muszę odesłąć użądzenie do serwisu aby wymienili mi tę część z niewłąściwym oprogramowaniem i zamontowali poprawną?? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Witam może pytanie banalne ale nie mogę sobie poradzić z udostępnianiem plików na komputerze do mego kina HT-BD1255 mam zainstalowany windows 7 komputer mi wykrywa ale nie widzę żadnych plików (folderów) pomimo iż są udostępnione, może ktoś pomóc jak to skonfigurować?

z góry dzięki za pomoc

Mam dokładnie ten sam problem, z tym ze mam windows xp. Ściągnąłem oprogramowanie które było podane na stronie samsunga, i niestety nic z tego... Ktoś może pomóc, najlepiej rozpisać dokładnie krok po kroku co i jak dokładnie zrobić. Dziękówa !!!
 

proftalent

New member
witam
od ok. pól roku jestem, raczej zadowolonym, użytkownikiem BD1255. Do tej pory udało mi się podłączyć z PC za pomocą routera i więcej mi nie było do szczęścia potrzeba. Aż do momentu kiedy wyczytałem o możliwości oglądania filmów z YouTube'a. Trafiłem na to forum ale niestety nigdzie nie znalazłem wyczerpujących informacji ( także na stronie samsunga) o tym, w jaki sposób włączyć/znaleźć tę możliwość. Czy ktoś byłby tak miły i zechciał tak "łopatologicznie" wytłumaczyć jak mam to zrobić? Przy okazji nadmienię, iż swój sprzęt kupiłem w lutym 2010r. i nie wgrywałem do niego żadnego nowego softu a gdzieś wyczytałem, że od września ubiegłego roku (2009) te kina już mają fabrycznie "wmontowaną" możliwość oglądania YouTuba i mkv. Czy moje kino jest już z tym softem?? Jak mogę to sprawdzić?? Bardzo proszę o pomoc w tychże kwestiach za co będę ogromnie zobowiązany.
Pozdrawiam
 

dzordz1

New member
Hmmm, z tego co pamiętam, to na ekranie głównym powitalnym, jest napisane że aby połączyć się z youtube wciśnij klawisz czerwone A. Poza tym w menu na głównym poziomie mam Disk, a poniżej youtube
 

proftalent

New member
a kiedy kupiłeś swoje kino i jaką wersje softu posiadasz i jak to można sprawdzić? bo u mnie ani na "stronie głównej" ani pod "disc-iem" nie ma nigdzie znaku YouTube ;-(
 

dzordz1

New member
Kupiłem w polsce, nie pamiętam teraz numeru softu 2.11 może. Funkcja nazwya sie e-content. A w twojej instrukcji obsługi nie jest napisane jak tam trafić ?
 

dzordz1

New member
Daj znać czy udało ci się uruchomić youtuba. Chociaż szczerze mówiąc wydaje mi się że pewnie kupiłeś model który tego nie obsługuje ...
 

proftalent

New member
Daj znać czy udało ci się uruchomić youtuba. Chociaż szczerze mówiąc wydaje mi się że pewnie kupiłeś model który tego nie obsługuje ...

no tez tak mi się wydaje stąd moje pytania, więc jeszcze raz:
1. jak sprawdzić wersję obecnego softu
2. czy soft obecny na stronie samsunga jet już "sprawdzony" bo wcześniej coś pisaliście że ekran gaśnie itp.
3. jak wgrać ten soft ze strony samsunga
4. jak po wgraniu ustawić oglądanie You Tube (instrukcja łopatologiczna - krok po kroku )
 

bialyziom

New member
Mam taki pytanie mam telewizor LG SL9000 42" LED i posiadam kino HT-BD1252, moje pytanie jest takie co zrobic zeby kino gralo z sygnalu z telewizora tak dobrze jak na odtwarzanych plytach i ogladanych filmach z USB. Jest duza roznica w dzwieku gdy np. odtwarzam film .avi z usb w tv dzwiek jest ok. Natomiast gdy odtwarzam ten sam film z z USB w kinie dziek jest 3x lepszy. Telewizor z inem podlaczony mam kablem optycznym. Dziwi mnie to troche bo brat ma kino z przed 4 lat i gra mu duzo lepiej niz to z tym ze on zaplacil 800zl a ten zestaw kosztuje kolo 2tys. Cos mi podpowiecie?
 

boofuls

New member
aktualizacja firmware

@proftalent

Witam.
Najnowsza wersja oprogramowania do kina domowego Samsung Ht-BD1250/1252/1255 znajduję się pod adresem:

xxx.samsung.com/uk/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=03030100&prd_mdl_cd=&prd_mdl_name=HT-BD1252&prd_ia_sub_class_cd=P

(ze względu na małą liczbę postów nie mogę wstawiać linków do stron, dlatego xxx należy zamienić na http)

Należy ściągnąć archiwum zip, zawartość rozpakować na pendrive'a, a następnie tego pendrive'a podłączyć do włączonego kina domowego. Po chwili nowa wersja oprogramowania zostanie wykryta przez sprzęt, akceptujemy instalację aktualizacji i czekamy cierpliwie.

Po tej operacji zostanie dodana funkcja odtwarzania filmów z Youtube.
Dodatkowo zostanie usprawnione odtwarzanie niektórych płyt z filmami na BluRay.

Wszystko sprawdzone na moim urządzeniu, działa w 100% i nie ma żadnych efektów ubocznych.
 
Do góry