Samsung HD860

jerrydd

New member
Marcin_G napisał:
To może spróbuj skorzystać z tego opisu. Tutaj piszą że oprócz samego firmware należy nagrać na płytę również jakiś duży plik, najlepiej archiwum .zip.

to samo odczytuje płytkę i w menu pusto ...
 

Marcin_G

New member
Jakaś lipa z tym uaktualnieniem. U mnie na Macu to nawet nie chce zainstalować obrazu płyty, a jak zaniosłem do kumpla to w Nero wyskoczyła informacja że plik uszkodzony.
 

jpio

New member
Witam,

posiadam napęd HD 860 w połączeniu z Sharp RD2 i problem z tym związany. Po podłączeniu DVD do telewizora złączem HDMI w telewizorze zablokowaną mam możliwość zmiany formatowania obrazu. Mogę to robić w DVD, ale tylko w przypadku DVD/VCD. Natomiast podczas odtwarzania filmów DivX funkcja "EZ VIEW" nie jest aktywna, a obraz jest rozciągany na cały ekran do formatu 16:9. O ile w przypadku większości filmów panoramicznych 2.35:1 nie jest to aż tak bardzo męczące, to materiały 4:3 rozciągniete na cały ekran wyglądają tragicznie. Czy komuś udało się to ominąć ?

Na próbę podłączyłem DVD po component i wtedy mogłem formatować obraz w TV, ale jakość obrazu była o wiele gorsza (sygnał był w 480p a nie 720 tak jak po HDMI, poza tym miałem tylko zwyły cieniutki kabel chinch).

Czy jedynym sposobem jest zakup dobrego kabla component i rezygnacja z HDMI ? A może ktoś mógłby polecić inny model odtwarzacza DVD z dobrą obsługą DiVX ? Czy model HD 870 też blokuje EZ VIEW w DivX ?

Pozdrawiam
 

mactwar

New member
Witam
Marcin_G czy udało Ci się znaleźć rozwiązanie dla "zawieszających" się płyt CD - poza wyjęciem kabla HDMI???

Pozdrawiam
 

pizarro

New member
witam, model tem mam już przeszło pół roku, ale dopiero teraz chciałem zmienić sposób wyświetlania czasu filmu na wyświetlaczu. a Mianowicie od tyłu ... no ini epotrafie tego znaleść. Jest wogóle taka możliwośc aby zobaczyć ile do końca filmu ????

i ta dioda niebieska POWER, mnie wykończy
 

piotrekb1740

New member
Witam
Jestem posiadaczem modelu HD-870 posiada on wyjście HDMI ze skalowaniem obrazu moje pytanie brzmi jakie filmy trzeba posiadac czy tylko DVD aby nacieszyc sie przynajmniej namiastką HD.
Częśc filmów np. z emule jest .avi ale pliki są objętści 4 GB.
Czy mógłby ktoś wyjaśnic tę kwestię. Dzięki
pozd.


spacer.gif
 
Do góry