Samsung HD860

jerrydd

New member
witam ja również mam samsung hd680 i moim zdaniem sprzecik jest dobry jak za tą cenę odtwarza polskie trzcionki bardzo dobrze tylko szkoda ze rozmiaru nie mozna zmienić albo nie doczytałem jak to zrobić, moja żonka trochę przyślepawa i potrzebuje więkrzej trzcionki ale to rozwiązałem bo za 3-4 dni przyjeżdza lcd LG 37LC25R to trochę wiecej niz dotychczasowy 29''

mam pytanko odnośnie pilota onkyo bo nie mogę skonfigurować go z ww DVD a kody podane z amplitunerem (604E) nie działają z moim DVD ma ktoś jakieś pomysły ?
 

Pardul

New member
napewno duzym plusem jest to ze napisy (plik) nie musza byc tej samej nazwy co film , pojawia sie poprostu menu z wyborem napisow
 

Marcin_G

New member
jerrydd napisał:
mam pytanko odnośnie pilota onkyo bo nie mogę skonfigurować go z ww DVD a kody podane z amplitunerem (604E) nie działają z moim DVD ma ktoś jakieś pomysły ?
A nie możesz pilota z Onkyo nauczyć obsługiwać Samsunga? Ja mam 600E i tam jest taka możliwość. Czyżby w nowych modelach już tak nie było?
 

jerrydd

New member
Marcin_G napisał:
A nie możesz pilota z Onkyo nauczyć obsługiwać Samsunga? Ja mam 600E i tam jest taka możliwość. Czyżby w nowych modelach już tak nie było?

no własnie nie ma nic na ten temat w instrukcji, mozesz napiasć jak sie to robi w twoim modelu ? albo instrukcję jak masz w elektronicznej wersji podać
pozdro
 

Marcin_G

New member
jerrydd napisał:
no własnie nie ma nic na ten temat w instrukcji, mozesz napiasć jak sie to robi w twoim modelu ? albo instrukcję jak masz w elektronicznej wersji podać
Sorki że tak późno. Poniżej masz linki do skanów z instrukcji obsługi na temat programowania pilota. Pytanie tylko czy się przydadzą, bo skoro w Twojej instrukcji nic na ten temat nie piszą, to możliwe że pilota jaki posiadasz nie można programować.

 

jerrydd

New member
Marcin_G napisał:
Sorki że tak późno. Poniżej masz linki do skanów z instrukcji obsługi na temat programowania pilota. Pytanie tylko czy się przydadzą, bo skoro w Twojej instrukcji nic na ten temat nie piszą, to możliwe że pilota jaki posiadasz nie można programować.

no raczej sie nie przyda bo ja mam pilot RC-651M i ONKYO chyba poszło po taniości bo nie mozna zaprogramować ręcznie pilota. Trochę to dziwne pilot dobrej firmy a nie działa z jedną z popularnieszych marek (SAMSUNG)
 

aras

New member
malki napisał:
Panowie,

Jako że się przymierzam do zakupu ww. odtwarzacza to mam do was jako użytkowników tego DVD kilka pytań. Chodzi mi tu głównie o nieporuszony temat odczytu plików Xvid + polskie napisy?

1. Czy odtwarzacz czyta Xvid z tzw. bajerami jak QPEL i GMC?
2. Czy czyta napisy w formacie mDVD {12345}{23456} z polską czcionką?
3. Czy czyta napisy w formacie TMP 00:00:01 z polską czcionką?
4. Czy potrafi sobie radzić z kursywą używaną w napisach czyli / lub {Y:I} (albo boldem - {Y:b}). A może omija te znaki...?

Poproszę fachowców o odpowiedź. Ewentualnie jakiś test w necie jest tego odtwarzacza? Mi :szukaj: niestety nie potrafi znaleźć nic konkretnego na ten temat.

hd860 nie czyta polskich znaków
 

jerrydd

New member
L-pń napisał:
jerrydd napisz jak pogrzebać żeby czytał polskie znaki :D
szczeze mówiąc nie pamiętam jak to sie robiło ale nie wierze ze sobie nie poradzisz

jekbede miał mozliwość to sprawdzę pewnie jescze dziś dam znać
 

jerrydd

New member
mam pytanie da sie zmieniać wielkość napisów w samsung hd680. Mi sie zdaje ze troche za małe te literki (divix)
 

Marcin_G

New member
jerrydd napisał:
po co ten link podałeś jest inny niz wgrany w samsung hd680 ???
Nie wiem, ilekroć sprawdzałem czy coś*się*pojawiło to nigdy nic nie było innego jak tylko instrukcja, aż tu dzisiaj zaglądam i jest firmware. Czy jest inny niż ten co jest wgrany obecnie będę sprawdzał jutro.
 

Marcin_G

New member
To może spróbuj skorzystać z tego opisu. Tutaj piszą że oprócz samego firmware należy nagrać na płytę również jakiś duży plik, najlepiej archiwum .zip.
 
Do góry