Samsung HD-950 i napisy txt

Piopio

New member
Zwracam się z prośbą do posiadaczy o odpowiedź na nurtujace mnie pytanie:

1. Czy Samsung Hd-950 odtwarza polskie napisy w formacie txt z polskimi literami ?
2. Czy radzi sobie z kilkoma divixami + napisy na DVD ? Mam kolekcję po kilka filmów na DVD i mój KISS i Manta bez problemów odtwarzają je.

Zastanawiam się nad wymianą mojego KISS na coś z HDMI i Samsung wydaje się najlepszym kandydatem (cena/jakość !)

Pomożecie ?

pzdr
 

k_bo

New member
Wprawdzie mam HD850 ale HD950 potrafi to samo i jescze więcej (SACD). Bez problemów możesz wybierać divxy z płyty DVD i oglądać je z napisami w formacie txt z polską czcionką. To dobry sprzęt - polecam.
 

pietia

New member
Posiadam hd-850 i mam mały problem.Napisy w formacie txt nie znikają z ekranu po wypowiedzianej kwesti.Są wyświetlane aż do następnego dialogu.Czy miał ktoś podobny problem?
 

don111

Banned
tak sie dzieje gdy plik tekstowy jest w formacie czasowym 00:00:00 - musisz przerobic plik z napisami na format klatkowy micro dvd {xxx}{yyy} i bedzie ok

mozesz to zrobic np w subedit player
 

cresida

New member
Posiadam ten odtwarzacz i nie można odtworzyć Divx z polską czcionką, dzwoniłem do serwisu i nie mają jeszcze softu żeby można było je odtwarzać. Z dvd radzi sobie dobrze, ma też problemy z płytami nagrywanymi jest kapryśny.
 
Ostatnia edycja:

gatar

Active member
Bez reklam
cresida napisał:
Posiadam ten odtwarzacz i nie można odtworzyć Divx z polską trzcionką, dzwoniłem do serwisu i nie mają jeszcze softu żeby można było je odtwarzać. Z dvd radzi sobie dobrze, ma też problemy z płytami nagrywanymi jest kapryśny.
Witam.
Miałem HD950 i radził sobie z pl czcionką. Nie pamiętam co trzeba było zrobić, zapewne jakis konkretny format zapisu napisów , w tym samym katalogu co film i z takaą sama nazwą. Pewnie w instrukcji jest napisane. Do serwisu Samsunga nie ma co dzwonić, oni wiedzą tyle co w instrukcji jest napisane i też nie zawsze. Softu nowego nie będzie bo ten dvd już wyszedł z produkcji (jak był na półkach także nie było). Tego zapewne nie powiedzieli.
 
Do góry