Samsung H6400 vs LG LB650V

artgot

New member
Witam,
Kupiłem wczoraj Samsunga UE48H6400. Wpadł do mnie znajomy dziś bo on też nosi się z zamiarem kupna nowego TV tylko, że on czai się na LG 47LB650V. Cenowo praktycznie jeden gips, dane techniczne też zbliżone, więc pytanie do was, co są w temacie, czym te telewizorki się różnią i który jest lepszy?
 

firekage

New member
Bez reklam
Witam,
Kupiłem wczoraj Samsunga UE48H6400. Wpadł do mnie znajomy dziś bo on też nosi się z zamiarem kupna nowego TV tylko, że on czai się na LG 47LB650V. Cenowo praktycznie jeden gips, dane techniczne też zbliżone, więc pytanie do was, co są w temacie, czym te telewizorki się różnią i który jest lepszy?
Tak na marginesie, na poważnie uważasz, że one mają podobne parametry?

Samsung ma panel VA, aktywne 3D, upłynniacz ruchu w 10 stopniowej skali, wysoki poziom kontrastu i dobrą czerń. LG to jego przeciwieństwo. Panel IPS, niski kontrast i słaba czerń, pasywne 3D. Dodatkowo mimo, że ma ponoć podświetlanie direct-led, model 650 nie ma local dimmingu co przy ips jest wręcz koniecznością...

Również uważam, że AS640 jest ciekawszą opcją.
 

artgot

New member
Tak na marginesie, na poważnie uważasz, że one mają podobne parametry?
Pisałem przecież, że to na podstawie podstawowych danych technicznych które są na stronach internetowych sklepach, wspominałem, że się dokładnie nie znamy i dlatego pytamy...
Również uważam, że AS640 jest ciekawszą opcją.
To akurat zauważyłem, że tutaj sami "wyznawcy" panasa :mrgreen:
 
Do góry