Samsung H5500 lista kanałów CAM CP

seaner

Member
Witam, jestem zainteresowany ofertą CP i jako, że mój stary TV zawisł na ścianie w sypialni fajnie było by gdyby nie musiał martwić się co zrobić z dekoderem i kablami. Stąd pomysł, aby wykorzystać moduł CAM który mam w swoim telewizorze z tyłu.

Problem jest jednak taki, że na stronie CP na liście obsługiwanych TV w zakładce o module CAM CI+
nie ma mojego modelu. Jest za to taka informacja:

Modele telewizorów, które nie mają wbudowanej automatycznej obsługi listy kanałów z oferty Cyfrowego Polsatu, ale istnieje możliwość jej importu z pliku
Producent: Samsung, modele serii D, ES, F, H posiadające wbudowane złącze CI/CI+ oraz tuner DVB-S/S2

Jeśli posiadasz model telewizora Samsung spełniający powyższe kryteria i chcesz korzystać z oferty telewizyjnej z użyciem modułu CAM, możesz zaimportować listę kanałów Cyfrowego Polsatu ze specjalnie przygotowanego pliku.
Są dodatkowe pliki z listą dla modeli z serii H6x, a mój model to H5x i nie wiem czy ta lista zadziała na moim TV...
 

zzabek

Member
Witam, jestem zainteresowany ofertą CP i jako, że mój stary TV zawisł na ścianie w sypialni fajnie było by gdyby nie musiał martwić się co zrobić z dekoderem i kablami. Stąd pomysł, aby wykorzystać moduł CAM który mam w swoim telewizorze z tyłu.

Problem jest jednak taki, że na stronie CP na liście obsługiwanych TV w zakładce o module CAM CI+
nie ma mojego modelu. Jest za to taka informacja:

Są dodatkowe pliki z listą dla modeli z serii H6x, a mój model to H5x i nie wiem czy ta lista zadziała na moim TV...
Pobierz tą listę H6x i wgraj do TV....będzie śmigać.

Cyfrowy Polsat
 

seaner

Member
I powinno to wszystko działać? Pytam, bo w CP jak zdecyduje się na moduł zamiast dekodera to już chyba nie będzie dało się tego zmienić - a szkoda chciałbym to wcześniej przetestować. Czy brać w ciemno i będzie dobrze? ;)
 

zzabek

Member
I powinno to wszystko działać? Pytam, bo w CP jak zdecyduje się na moduł zamiast dekodera to już chyba nie będzie dało się tego zmienić - a szkoda chciałbym to wcześniej przetestować. Czy brać w ciemno i będzie dobrze? ;)
Jeśli TV posiada wbudowany tuner satelitarny [to jest warunek]....to będzie OK.
 
Do góry