Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man limited edition

robertuss

Active member
Bez reklam
Prosiłem Admina już jakiś czas temu o dział dla smartfonów i Tabletów bo to teraz główna siła napędowa rynku.Jak będzie już dział proszę o przeniesienie tego tematu

Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man limited edition




Samsung-Galaxy-S6-edge-Iron-Man-Limited-Edition-c.jpg

Samsung-Galaxy-S6-edge-Iron-Man-Limited-Edition-front-back.jpg

Samsung-Galaxy-S6-edge-Iron-Man-Limited-Edition-d.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Założyłem podobny wątek jakiś czas temu, wklejaj tam.
Telefon jest bezbłędny, ten powyżej to nie moja bajka, ale dla (dużego) dzieciaka w sam raz ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Założyłem podobny wątek jakiś czas temu, wklejaj tam.
Telefon jest bezbłędny, ten powyżej to nie moja bajka, ale dla (dużego) dzieciaka w sam raz ;)

Nawet ja który nie mam parcia na hiper smartfony ten samrtfonik nieźle wygląda lekko mówiąc :)
Ja dopiero miałbym problem bo wszystkich bohaterów lubię :) - tylko jeszcze Rosomaka brakuje..jak dla mnie


Teraz głośno w sieci jest o Lg G4 a do tego cena niezła w stosunku do Samsunga



upload gambar




Tutaj można więcej poczytać :


http://www.saturn.pl/smartfon-lg-g4-skora-czarna,id-1067384
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja w sklepie widziałem po 3 tys. zwykłe a edge 3,5 tys... z wyglądu bardziej mi Samsung się podoba ale Lg ma przewagę pod względem baterii jest wymienialna i ma najjaśniejszy obiektyw na świecie jaki jest użyty w smartfonach ... Ja generalnie tak jak napisałem nie mam parcia na hiper smartfony... ale jakbym miał wybrać to pewnie tańszy bym wybrał bo i tak ja z wielu rzeczy nie korzystam ..
A Samsung już kawałeczek jest na rynku a Lg dopiero nowość więc za jakiś czas i Lg będzie tańszy..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To prawda,trochę lipa z tą niewymienną baterią w Samach.
Mi się nie podoba także świecąca,szklana obudowa...
To praktycznie dla mnie największe minusy...;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z baterią to dali tyłek tym bardziej że oni do tej pory dawali możliwość wymiany, a poczekaj jeszcze z pół roku zobaczysz za jakie fajne pieniądze będzie można kupić S5 - w końcu fajny tel a patrząc na jego cenę za pół roku to będzie rewelka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Brak fizycznego przycisku "home" deklasuje w moich oczach tą słuchawkę.
Tak jak każdy inny smart czy tablet.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
poczekaj jeszcze z pół roku zobaczysz za jakie fajne pieniądze będzie można kupić S5

Chodziło Ci o S6 ?
Pamiętam że jak wchodziła S5 (rok temu) kosztowała na początku około 3 tys zł.Teraz można ją mieć za 1500 zł (nówkę).
To samo będzie z S6...(Egde będzie kosztować jakieś 2-3 stówki więcej...)...:wink:

Brak fizycznego przycisku "home" deklasuje w moich oczach tą słuchawkę.
Tak jak każdy inny smart czy tablet.

To prawda,brak tego przycisku w telefonach,to lipa ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida chodziło mi o S5 że za pół roku będzie cena rewelacyjna a dla dużej grupy osób dalej ten telefon będzie bardzo dobrym smartfonem patrząc cena - jakość... ba wiele lepszy będzie od wielu nowości które weszły w tym roku czy też wejdą jeszcze w tym roku... bo parametry S5 są naprawdę niezłe ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak na prawdę, przy konkretnych wymaganiach ten tel. (S5) nie ma żadnej konkurencji.
Szkoda, bo zamiast postępu mamy krok wstecz.
Żałuję, że odkryłem możliwości (czyt.swobodę) wymiennych baterii, bo S6 EDGE niewątpliwie kusi.
Ten wygląd to niewątpliwie powiew świeżości.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Powiem szczerze że nie wiedziałem że oni robią smartfony.Może tak dobre jak ich Blu Ray??

oppoback.jpg


oppo-r5.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie trochę "głupotą" jest kupować nowy telefon co rok...
Armanig,S7 sobie weźmiesz... ;)

Ja lubię nowinki, sprzęty mi się szybko nudzą.
Często coś sprzedaje, kupuje i mam jakiś tam pogląd.
Tak bylo z Apple. Mimo, że jest bardzo ok, to już zwyczajnie dawno mi się znudził, pomijając już fakt, że obecnie są zaledwie konkurencyjni.
Podobnie z tabletami, na chwilę obecną taki Tab S 8.4 ze swoim wyświetlaczem, czy wyglądem (kwestia gustu) nie ma konkurencji, a jak tylko wprowadza do S7 wymienną baterie to na bank kupie.

Robertus, jaki by ten Oppo nie był, wszystkie obecne smarty to praktycznie jeden sort.
Różnią je jedynie detale, ekran, design, budowa, czy rozmieszczenie przycisków.
Wodoodpore, czy te z wymienną bateria to już jakiś faktycznie ficzer, a obecnie w S6 zakrzywiony ekran. Rewolucją byłaby bateria, a te jakie są każdy widzi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry