Samsung Galaxy S4 Zoom - co to jest ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung Galaxy S4 Zoom - co to jest ?



http://www.frazpc.pl/aktualnosci/924240,samsung-galaxy-s4-zoom-juz-oficjalnie.html#comments
Na rynku ma się pokazać nietypowe połączenie smartfona z aparatem cyfrowym.
Nazywać się to będzie Galaxy S4 Zoom.



Hybryda oparta na 4,3" wyświetlaczu AMOLED w rozdzielczości 960x540 pikseli.
Ekran korzysta z ochrony Gorilla GLass 3. Posiada dwurdzeniowy procesor 1.5 GHz, 8 GB pamięci wewnętrznej, 1.5 GB pamięci RAM ( można rozszerzyć do 64 GB kartą microSD)
Ma baterię o pojemności 2330 mAh, system operacyjny Android 4.2.2 (nakładka TouchWiz), LTE, WiFi, 3G, Bluetooth 4.0 LE, HSPA
Tak zbudowany aparat posiada 10 krotny zoom i lampę ksenonową.
Wisienką na torcie jest stabilizacja optyczna obrazu i czułość ISO do 3200.

Galaxy S4 Zoom może nagrywać obraz o rozdzielczości 1080p. Wymiary : 125.5 x 63.5 x 15.4 mm
a waga 208 gramów.
Cena i termin ukazania się na rynku - jeszcze nieznany.
fullhd
 

moles

New member
Konkurent nokii 808, ale ja się pytam po co? Przecież to już nie telefon. Zamiast zabrać się za istotne rzeczy typu większą bateria to oni cuduja z hybrydami

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 

Karpaj

New member
Bez reklam
No niestety, obecnie nie ma na rynku smartphona z Win8 z dobrą baterią. Jedynie poprawną ma Lumia 720 i 920.
Dopóki klienci się nie zbuntują, a będą kupować takie bajery, to niestety na rynku nic się nie zmieni.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzialem juz to pare dni temu, no i nie mam komentarza.
Dla mnie to tak jak Pan/Pani Anna Grodzka (bez urazy)
Takie mam skojarzenia, ale sprawy trzeba nazywac po imieniu.
 
Ostatnia edycja:

LIPSKY_

New member
Ciekawe rozwiązanie.
Jeśli ktoś nie potrzebuje zaawansowanego kompaktu lub lustra kupuje takie coś, wkłada sim i pozbywa się jednego urządzenia z kieszeni na wycieczce .
Po powrocie zdjęcia do albumu - sim do właściwego tel.a aparacik do szuflady i czeka na następną okazje.
Pytanie tylko jaka cena i jakość tych zdjęć
 

hademaster

New member
Panowie, czy to nie jest przesada? Smartfonem fotki sie cyka, jak co sie akurat dzieje. Nikt go nie bierze, zeby robic nim zdjecia. Po co cos takiego? Bedzie wazylo 10 razy wiecej, a lepszych zdjec od dobrej cyfrowki nie zrobi.
 

Veto

New member
Te smartfony wycinają tanie kompakty i to dość skutecznie.
2 lata temu (sony,pentax,canon,nikon,...) mówiły spokojnie damy sobie radę kompakt jest lepszy niż smartfon ,to nie jest konkurencja.W 2013 spadła im sprzedaż o 35% i leci w dół. Matryca 1/2.3 to nic ciekawego,zoom to już coś ale to 1. taki ruch na rynku i jak zaczną się inni pokazywać to się zacznie.
Sam mam jestem świadkiem ;dzieciaki kiedyś pożyczały ode mnie lustra,żeby zrobić zdjęcia -po zakupie smartfonów z przyzwoitym aparatem już nie pożyczają!!!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taka prawda, ja juz cykam tylko smartfonem. Jakosc jest ok. Wiem ze nie bedzie placzu za 10 lat przy ogladaniu. Wiadomo, nie jest to lustrzanka, ale nie o to chodzi, a plus jest taki ze nie trzeba nosic nastepnego urzadzenia w kieszeni. Kiedys zabieralo sie wszedzie kompakta, a jak byla lustrzanka to na specjalne okazje i faktycznie planowane wyjazdy. Smartfon (wyzsze modele) zawsze jest pod reka, sila rzeczy to z niego wychodza spontaniczne zdjecia, ja jestem bardzo zadowolony.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapewniam Cie, ze zdjecie zrobione dobrym smartfonem bo raczej nie przecietnej jakosc telefonem, wrzucone chociazby na nowego iPada, wyglada bardzo dobrze. Nikt nie porownuje do lustrzanki, ale do tych "maupek" po 1000zl to jak najbardziej.
Porownuje sobie zdjecia chociazby na monitorze z roznych imprez, robione tym badziewiem po 1000zl z marketu, typu Sony Cybershot, Canon, Lumix, a nastepnie z smartfona i nie ma placzu, chyba ze ktos robi zdjecia iPhonem 3s, tam to jest faktycznie porazka.
 
Ostatnia edycja:

Veto

New member
Dzieciaki są częścią tego społeczeństwa i nie można zaprzeczyć.A że w smartfonie jest kamera ,aparat ,internet , telefon,muzyka,gra+mnóstwo aplikacji ,jak to zaczynają bardziej podkręcać to jestem za i robią to dość szybko !!!

Jak ktoś ma canona 5DmII hakowanego(tu chodzi o video) to wiele się nie różni od 5mIII a ile w kieszeni zostaje.Czyli od 2008 do 2013 mamy postępik

Smartfony to postęp nie taki jak tv, amplitunery ,kolumny ...

Ta dziedzina zapier...a
Idę o zakład ,że za 2 lata wszyscy twardzi zmienią zdanie
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Taka prawda, ja juz cykam tylko smartfonem. Jakosc jest ok. Wiem ze nie bedzie placzu za 10 lat przy ogladaniu. Wiadomo, nie jest to lustrzanka, ale nie o to chodzi, a plus jest taki ze nie trzeba nosic nastepnego urzadzenia w kieszeni. Kiedys zabieralo sie wszedzie kompakta, a jak byla lustrzanka to na specjalne okazje i faktycznie planowane wyjazdy. Smartfon (wyzsze modele) zawsze jest pod reka, sila rzeczy to z niego wychodza spontaniczne zdjecia, ja jestem bardzo zadowolony.

Pewnie, smartfona do fotek wyciagam przy okazji, tak cos cyknąć, by tylko cos komus pokazac, lub zlapac okazję, a plecak z lustrznką zabierm na z gory zaplanowane wydarzenie, czasem jeźdi w bagazniku, ale czasem załuję, ze nie mam jej w poblizu ;)
 
Do góry