Samsung Galaxy S24, taki sam jak Galaxy S23?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

Samsung Galaxy S24, taki sam jak Galaxy S23?​

1683374252696.png


Nie oczekuj ogromnych zmian konstrukcyjnych w następnej linii smartfonów Galaxy S, które mają ukazać się na początku przyszłego roku.​


W tym roku smartfony Samsung Galaxy S23 i S23+ otrzymały aktualizację wizualną, przyjmując moduł aparatu z poprzedniego S22 Ultra.

Samsung Galaxy S24, bez nowego designu w 2024?​

Ale według „leakera” @Tech_Reve , nie należy spodziewać się większych zmian konstrukcyjnych w całej następnej gamie Galaxy S24, która normalnie zostanie wypuszczona na początku 2024 roku. Tak więc Galaxy S24, Galaxy S24+ i Galaxy S24 Ultra zachowają ten sam dyskretny wygląd z tyłu, z oddzielnymi obiektywami aparatu, jak w serii S23. Logiczne, gdy wiadomo, że koreańska firma generalnie utrzymuje podobną konstrukcję przez co najmniej dwa lata z rzędu, jak to miało miejsce na przykład w przypadku Galaxy S21 i Galaxy S22.
Avcesar
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A co jeszcze można wymyślić nowego; osiemnasty aparat z pierdyliardem pikseli? Głosujemy na propozycje? :D
Od lat powtarzam, że mi brakuje jedynie wbudowanego ekspresu do kawy ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Żarty żartami, ale apropos wejścia; trendy ostatnich lat, to już nie polepszanie, wzbogacanie o funkcje, a wręcz odwrotnie.
  • brak wejścia 3.5 jack
  • brak ładowarek
  • brak czytnika kart
  • ostatnio już nawet brak słuchawek

Wiem, że świat idzie do przodu, wiem że mało kto potrzebuje starego jacka, wiem że każdy ma w domu 15 ładowarek (tylko gdzie? :) ), wiem że prawie każdy ma lepsze słuchawki niż te "boxowe", ale dlaczego tutaj i marketing robi z tego nowość???
  • ekologia
  • nowoczesność

Przecież wszyscy wiedzą, że prawdziwym powodem są oszczędności dla firmy (nie dla konsumenta) i praca księgowych. Cena co rok hop w górę, a teraz niemal każdy nowszy model jest wykastrowany w porównaniu do poprzedniego. Tak, również wiem, że jakaś tam nowość musi być na papierze, która usprawiedliwi oszustw... wróć, wzrost ceny podyktowany "lepszością" :) dlatego dostaniemy np. "lepszy" procek Exynos od Snapdragona :) co "z pewnością" zauważy przeciętny użytkownik, ewentualnie większą o 5 mAh baterię...
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
wiem że każdy ma w domu 15 ładowarek (tylko gdzie? :)
Podobno w przyszłym roku (po wielu latach przepychanek i "uzgodnień") ma coś się zmienić w temacie ładowarek do wielu przenośnych urządzeń elektronicznych w UE.

 

panaho

Member
Komu przeszkadzało to wejście słuchawkowe? Ok, ja używam słuchawek z BT ale już żona i o dziwo syn wolą mieć na kablu. Skoro myślą o ekologii to po co tłuką co rok nowe modele?
 
Do góry