Samsung Galaxy S2 dominuje - wg ankiety to najbardziej pożądany obecnie telefon

Podpucha

New member
Niby taki pozadany, a ja go juz 4 razy na ebay.de wystawiam bo nikt tego nie chce kupic...

Wszystko tez od ceny zalezy, a teraz tym bardziej dlaczego ktoś ma kupic skoro ma wyjsc SGS III a ceny SGS II poleca w doł?

Ma sie to szczescie lub nie ja ze swojego jestem zadowolony i jest na tyle szybki że mi wystarcza całkowicie nie wiem czego mozna wiecej chciec od telefonu.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Wszystko tez od ceny zalezy, a teraz tym bardziej dlaczego ktoś ma kupic skoro ma wyjsc SGS III a ceny SGS II poleca w doł?

Ma sie to szczescie lub nie ja ze swojego jestem zadowolony i jest na tyle szybki że mi wystarcza całkowicie nie wiem czego mozna wiecej chciec od telefonu.
No bo to fajny telefon..Ale mam jeszcze HTC xl i xe, ktorych uzywamy z zona wiec co mam z nim zrobic?
 

Podpucha

New member
ja mam sgs2 i jestem bardzo zadowolona, wkurza mnie tylko to że mając wgrany soft operatora nie mogę robić update'ów softu;/ wiem że można jakoś hakować telefon ale nie bardzo się w tym orientuję i tak o to siedze z wersją 2.3.5 ;/

witaj zgrywasz programik Odin, i za jego pomocą wgrywasz sobie soft 4.03 na takim ja właśnie teraz pracuje. Odpowiedni ROM zgrywasz ze strony samfirmware.com są to oryginalne softy wypuszczone przez samsunga więc gwarancji nie stracisz. Co do tego jak wgrywać Odinem możesz przeczytać na pierwszym lepszym forum o galaxy lub android. Odin jest bezpieczniejszy niż Kies więc warto się odrzucić przerzucić na ICS ręcznie.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

GracX

New member
Bez reklam
co można uzyskać dzięki zastosowaniu takiego programu jak odin na czym polega 'hakowanie' telefonu..?
 

Podpucha

New member
co można uzyskać dzięki zastosowaniu takiego programu jak odin na czym polega 'hakowanie' telefonu..?

Mi raczej chodzi o wgranie oryginalnego softu, jest to program bardziej stabilny niż Kies, częściej telefony padają przez aktualizacje przez Kies a jeszcze nie spotkałem się z telefonem który został uszkodzony przez Odina. Ja wgrałem polski soft 4.03 ICS gdyż miałem wgrany stockowy słowacki. O tyle mam teraz lepiej że Kies widzi mi wszystko jak należy a ostatnią aktualizacje zrobiłem ze strachem ale przez Kies więc nic się nie traci w ten sposób jeśli wgrywamy soft producenta.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 
Do góry